Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek előfordult természetes-...

Nektek előfordult természetes-hüvelyi szülésnél, hogy szülésetekre a fogadott szülésznő-szülészdoki nem értbe és az ügyeletes dokinál szültetek, saját dokitok szülés végére ért be hozzátok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de olyan igen, hogy bementem, az ügyeletes megvizsgált, szólt a dokimnak, aki bszott bejönni, és 10 órát eltöltöttem az ügyeletessel és az óránkénti turkálással, mire méltóztatott befáradni. Magánkórházban ráadásul. Nem mondom, hogy de jó lehet az a munka, ahol be kell menni 12 órát nézni ki a fejéből, de ennyi pénzért igenis jöjjön be. Ha azt akartam volna, hogy egy idegen vizsgáljon és vonjon le belőle következtetést, akkor nem fogadok magánorvost magánkórházban. Számára ez sajnos nem volt nyilvánvaló.
2020. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én dokim akkor lépett be az ajtón amikor kibújt a lányom. Odaugrott ,így csak annyi dolga volt hogy rám tette.

(Nem voltam egyedül ,nem félreérteni,a szülésznő ott volt).

Reggel a vizit alatt tartott a vajúdásom,még sehol tolófájás,kérdezte is hogy elmehet e a vizitre,de mondtuk is neki hogy persze,messze a vége még.

15 percel később oldal fekvésbe hirtelen nyomnom kellett,a szülésznőm szólt hogy a férjem gyorsan vegye fel a telót és hívja a dokit mert szinte azonnal kint volt a feje. Másodpercek múlva a hátamra fordulás közben bújt ki ,ekkor lépett be a doki.

2020. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
1-esnek igaza van, az enyém azért lett oxigénhiányos, mert a doki nem jött be, amikor hívták. Még egyszer szülnék, nem fogadnék orvost, az ügyeletesnél is meg lehet szülni. Ha meg van dokid, nem fognak veled foglalkozni.
2020. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt dokim, már bent feküdtem a kórházban, mikor szombat este bejött és szólt, hogy ha lehet ma ne szüljek, mert eltörte a karját. Persze 2 óra múlva beindult a dolog így az ügyeletesnél szültem.

Másik doki előre szólt hogy a kiírt időben pár napot külföldön lesz, de rábízott egy másik dokira. Persze akkor szültem mikor elment.

Egyik esetben sem történt semmi különös, szerintem akkor sem zajlott volna másként a szülés ha ők vannak ott.

2020. jan. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!