Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg igaz, hogy szüléskor...

Tényleg igaz, hogy szüléskor bemehetnek a tanulók?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy cikket és alatta rengeteg hozzászólást, hogy 15-20 tanuló nézte végig a szülését, volt akihez még a takarítónő is bement. Igaz ez? Jogom van megtagadni, hogy bejöhessenek?

2020. febr. 22. 19:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
61%
Hozzám behozott a szülésznő egy tanulót, mondtam hogy ha nem gond akkor nem szeretném hogy bent legyen,nem volt gond belőle. Ígyis elegen voltak a csecsemősökkel,dokival,gyerekorvossal szülésznővel meg a párommal.
2020. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%
Oktató kórházban lehet bent hallgató, ugy emlékszem rajta van a leleten is ennek tudtában vagy vizsgálaton is. Nem szültem, de Debrecenben ellátás közben többször volt bent orvostannhalgató, nőgyógyásznál nemet mondtam tiszteletben tartotta a kezelőorvos. Máshol nem zavartak. Ja és nem 10-15 állt körbe, be sem férnek annyian, legyen 1-3 az a szám.
2020. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem csak a szülésznő lesz bent, az orvos meg a párom. Így is félek a szüléstől, de most még jobban.
2020. febr. 22. 19:54
 4/42 anonim ***** válasza:
84%
Megtagadhatod. Pesze ha mindenki megtagadja, 10 év múlva nem lesz kinél szülni.
2020. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
79%

Oktatókórházban bent lehetnek, hiszen hogyan máshogy tanulják meg a szakmát, ha sosem láthatják élőben?

De ettől nem kell kiakadni, ők ugyanúgy mint az orvos, a szakmai dolgokra figyelnek és kötik őket a szakma szabályai.

2020. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
49%
Melyik kórház? Lesz valasztott orvosod? Vagy sz.nőd? Én ügyeletben szültem az Imrében, mégis megkérdezték, h bejöhet-e egy pár orvostanhallgató. Mondtam, hogy engem plusz 1 ember is zavar, nem hogy több, úgyhogy nem szeretném, ha bejönnének.
2020. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
#4 leszarom, nézegessenek mást. Többen is írták, hogy vihogtak a tanulók.
2020. febr. 22. 20:00
 8/42 anonim ***** válasza:
38%
Azert ez nem egészen úgy van utolsó 3lőtti és azelőtti. RENGETEGEN vannak, akiket baromira nem érdekel, hanyan vannak bent. Menjenek azokhoz!
2020. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha oktató kórházban fogsz szülni akkor bemehetnek, de ott is megkerdezik hogy nem zavar e, és mondhatod h kösz nem szeretném, akkor kimennek. És minden esetben megkerdezik, és nem sertodnek meg ha nemet mondasz.


Átlag kórházakban pedig nincsenek tanulók.


Nekem is volt bent 6 ápoló tanuló, 4 szülésznő tanonc, 4 rezidens 4 medikus plusz a saját orvosom és szülésznőm.

De az a helyzet, ha már 15 órája vajudsz, már ugyan mindegy ki mit lát, nem érdekel mert annyira onkivuleti állapotban vagy.

2020. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%

Én oktatókórházban szültem (Bp. 1-es nôi klinika), kétszer. Az elsônél 3 tanuló volt jelen a szülés elôtti utolsó vizsgálatnál (burokrepesztés stb), majd néhány órával késôbb a császármûtéten is bent voltak. A legelején megkérdezték, h jelen lehetnek-e (mármint nem ôk, hanem az orvos), de sztem aki oktatókórházban szûl, az egyrészt ennek tudatában van, másrészt hogy máshogy tanulnának a jövô orvosai...


A vizsgálaton és utána a mûtét alatt is végig oktatták ôket, szóval tényleg azért vannak ott 🙂

2020. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!