Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy ha szüléskor...

Igaz, hogy ha szüléskor hangoskodsz, kiabálsz, akkor magadra hagynak?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy akkor magadra hagynak és bunkók is lesznek. Igaz ez? Nagyon félek amúgy is a szüléstől, nem bírom a fájdalmat. Tudom, nem szabadna kiabálni, mert elmegy az erőd, de eddig nekem minden ismerősöm azt mondta, hogy ők ordítottak.

2019. dec. 31. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%

Igen.


Am attól, hogy kiabálsz kevésbé fáj vagy mi?

2019. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Én ügyeletesnél szültem és basszus rengeteg sikitást és ordítást hallottam...! 😂

De ott is ott maradtak a dokik elvileg. Én is jajgattam, de inkább csak szenvedtem meg bénáztam, de nem voltak bunkók.

Amiatt hagytak magamra, mert 21 órás volt az egész és nem voltak túl sokan az ügyeleten, másra is oda kellett figyelni.

2019. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
nem
2019. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem ordítottam és háborítatlanul szültem ezért nem volt bent velem a férjemen kívül senki. Amikor egyetlen egyszer felordítottam akkor viszont azonnal csapatban rohant be hozzám az orvosom és a szülésznőm, hogy minden rendben van-e.
2019. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%

Mit fosol?


Adj borítékot és kérj epit!

2019. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nyikk hang nem jött ki a torkomon, de már azért beszólogattak bunkóan, mert szaporán vettem a levegőt. Csak hogy legyen miért beszólni.
2019. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz.
2019. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Csendes szülő voltam.

A vajúdàs alatt óránként ha rámnéztek, vagy ha szóltunk.

A kitolásnál legalább 3-szor mondták, hogy nyugodtan kiabáljak.


Egyébként a kiabálás nem a hangosság, de segít.

Nagyon fontos, hogy a szájat nem

Szabad összeszorítani.

Záróizom.. ezek pedig kapcsolatban vannak.. száj elenged.. méhszáj is nyílik..


Egyèbként küzdősportoknál is,amikor nagy erôt adnak ki, akkor van kiáltás.....



Nyilván nem arról van szó, amikor valaki végigvisítja az egész szülèsèt, mint a "vett malac".

Kinek van ereje órákig 2-5 percenként hallgatni?

2019. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Kitolasnal sikitottam fel 2szer. Akkor rámszóltak, hogy csendesebben s koncentráljak. De amúgy amikor jajjgattam, mindig szólt a szülésznő, hogy légzés. Nehéz, de megfelelő onuralom és minden jól fog menni. Ha ordítani jól esik, ordítsy de nem kell végig
2019. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

Most megijesztettetek, én mindig azt hittem a gyökerek hisztiznek és úgy készültem én biztos nem fogok.

😳😳😳

2019. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!