Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem tesz rosszat az ágynak,...

Nem tesz rosszat az ágynak, kanapénak a magzatvíz?

Figyelt kérdés

Amennyiben alvás közben folyik el a magzatvíz, elborítja az ágyat. Vagy mondjuk ülön a kanapén stb.

Nem teszi tönkre ezeket a magzatvíz? vagy simán megszárad és nem lesz gond?

37hkm


2020. febr. 25. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez legyen a legnagyobb gondod, ha már elfolyt a magzatvíz!
2020. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Az szeppppp
2020. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem probléma, érdeklődöm. :) Olyan, mintha egy kancsó vizet borítanánk ki, vagy ki kell mosni az adott dolgot. Nem kell hőbörögni egyből.
2020. febr. 25. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi tettünk egy műanyag lepedot a lepedő és a matrac közé. Szerencsere nem volt rá szükség, de könnyebb lett volna a tisztítás.
2020. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem gondolkodtam ezen 😊

De azért én kitisztíttatnám a férjemmel, hogy mire hazaérünk már ne legyen olyan.

Hagyja megszáradni, aztán gőztisztítóval szaladjon át a bútoron

2020. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
A sógornőm járt úgy az első gyerkőcnél, hogy éjjel kiment pisilni, aztán visszafeküdt aludni és mint a filmekben pukk elfolyt a magzatvize. Sógorom 3 napig szárította míg haza nem értek a kórházból. Nem maradt szaga vagy ilyesmi, de célszerű egy vîzhatlan lepedőt letenni magad alá. Ugye attól is függ miből van a matrac amire folyik, vannak érzékenyebb meg kevésbé érzékeny anyagok.
2020. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem alvàs közben indult el a magzatvizem. Ahogy elerte a bugyim, felèbredtem, felpattantam, a nagy rèsze màr àllva csorgott vègig a pizsamàmon. Ha kàrpit lesz olyan èn feltörölnèm azonnal, nem csak vìz,hiàba àtlàtszó, nehogy büdös foltot hagyjon. Kb ùgy mint a hányàst, nagy rèszèt felitatni, vegyszeres vìz, felitatni, aztàn ùjra vegyszeres víz ès ùjra szàrazra törölni.
2020. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogos kérdés, engem is foglalkoztat. Új matracunk van, a 36. hét óta a lepedőn egy keskenyebb gumilepedő van, rajta egy törcsi. Persze össze-vissza gyűrődik alattam. 😁

39 hkm, 3. baba

2020. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy utálom, hogy tele van az oldal energiavámpírokkal, akik csak hőbörögni tudnak mindenen és minél jobban sugallni a kérdezőnek, hogy milyen hülye..


Nos, az ágyat én is fogom védeni, mivel viszonylag új matrac és számít, utána mibe fekszek bele.

Nekem az nagyobb para, hogy úgy indul meg a magzatvíz, hogy nem vagyok itthon, épp elmegyek boltba vagy valami. Sok kismamát kérdeztem, teljesen változó, kit milyen mennyiségben öntött el.

2020. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Meg jo, hogy felti az ember a dolgit, hogy feleslegesen ne menjen tonkre.

Nyilvan ha pl nehany tiz ezer forintos matrac lenne, vagy 100 ezres kanape, akkor azt kevesbe feltettem volna pl en, vagy nem is biztos, mert lehet azert vettem volna olcsobbat, mert arra telik es ugyanugy felti az ember, mint a dragabbat...


Kerdezo: nekem az egyik gyerekkel az agyban folyt el a magzatviz, de amugy is hasznalunk matrcvedot, akkor mar olyat vettem ra, ami vizhatlan. Speciel nalunk a kanapen is van protektor, igaz, az mar nem emiatt, hanem a gyerekek miatt, de ha ettol felsz, akkor nyugodtan rakhatsz ra az utolso idoszakban.

Elvileg kiszarad gond nelkul idovel, gyakorlatilag a baratnomnek a szonyegunkon folyt el a magzatvize es kuka lett. Nagyon vastag es nehez shaggy szonyeg volt, mindez telen tortent. Hamarabb budosodott be, mint kiszaradt volna, tisztitassal is probalkoztunk, de utana is budos volt, nem tudtuk megmenteni.

2020. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!