Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leendo anyukak miert akarjatok...

Leendo anyukak miert akarjatok ennyire sietetni a babatok szuleteset? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
MIert szeretnetek mindenfele praktikat bevetni annak erdekeben h megszulessen a babatok?Miert vagytok turelmetlenek?Ha az a baba kesz arra h kibujjon ugyis jelzi azt!Legyetek turelmesek!
2010. júl. 24. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod mikor valaki nem akarja,h mesterségesen indítsák,inkább bevet minden házi praktikát.A mi kórházunkban pl nem engedik a túlhordást, a kiírt utáni napon indítanak.Mégiscsak kellemesebb egy kis szex a pároddal,mint egy oxitocin infúzió.
2010. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen már én is gondolkodtam, de csak a magam személyében.

Mivel én még csak 30 hetes vagyok van még vissza, de már szeretnék rajta túl lenni.Már most "elég volt".

Én talán azért vagyok így, mert védelem mellett maradtam terhes, 1x még menszim is volt, szoptattam is,mire kiderült hogy nem ciszta már 3 hós múltam.

2010. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Neked vagy nincs gyereked vagy nagyon probléma mentes volt a terhességed.

Szerintem itt egyik anyuka sem sietteti a gyermek születését csak egyrészről ott van az, hogy az utolsó hónapok már nagyon fárasztóak fizikailag illetve már nagyon szeretnék látni a babájukat másrészt nincs olyan, hogy ha kész a gyerek a születésre majd akkor születik meg. Ez a világ legnagyobb baromsága. Nem jó a gyermeknek ha túlhordják, ennek ellenére mégis egyre több gyermek van túlhordva. Nem véletlenül szokták megindítani a szüléseket egy bizonyos időn túl. Ezek az anyukák csak ezt szeretnék elkerülni.

2010. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hat en ertem mire gondolsz, a korhazban mar 38 hetesen mindenki azt magyarazta, hogy naponta mennyit lepcsözik vagy eppen hogy el szexualis eletet, hogy vegre meginduljon a szüles, ezt en sem ertem. Ha valaki mar 40 hetes elmult es ugy kiserletezik az mas kategoria szerintem, mert valoban jobb ha termeszetesen indul es nem kell meginditani.

Es persze mindenkinel valtozo de a terhessegi kor az sacc/kb az esetek 90%-ban. Nalam konkreatan 5ször szamoltak ujra, mert nagy volt a baba, es a 38ik heten szültem, ugy gondolta ennyi eleg volt bennt. Örültem, mert igy is 4 kilo volt, ha esetleg tulhordtam volna, biztos jo 4,5 kilo vagy meg több lett volna:)

2010. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én már nagyon szenvedtem a 38-39. héten,a babám nagy volt már akkor jóval 3kg felett és szerettem volna már látni és úgy éreztem itt kinnt majd jobban tudok rá vigyázni,mert minden reggel azzal ébredtem hogy na na na na ugye megvagy még?!

Szóval ez az oka de ennek ellenére nem vetettem be semmi praktikát hogy hamarabb jöjjön!

2010. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 13:02es de van egy kisbabam 4 honapos es 41.heten szuletett!Ra 2 napra inditottak volna!Hidd el en is feltem,es mivel kulfoldon elek itt minden mashogy zajlik!Es termeszetesen nem azokra az anyukakra gondolok akik tul vannak a 40. heten vagy esetleg valami problemajuk van,legyen az egeszsegi ill.nagy baba!De pl nem 1x olvastam h vki a 38.heten mar azzal kiserletezgetik h meginduljon a szules csak mert mar kivancsi a babajara!
2010. júl. 24. 13:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem vetek be praktikákat, egyáltalán nem szeretném még ha kibújna, pedig már alig bírok aludni, fáj mindenem, hisztis vagyok, de mégis imádom, hogy a pocakomban van ez a kis drága...


37 hetes km.

2010. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Én is bevetettem mindent,bevallom,bár az én esetem kicsit más volt.Ikerterhesség,a 36. héten fenyegető koraszülés miatt bekerültem,2 hétig Mg infúzió és fekvés.Akkor zöld utat kaptak,mert a súlyuk már megfelelő volt,és elkezdtem várni.Bár ugye koraszülés veszélye miatt,teljesen kinyílt méhszájjal voltam bent,nem akarózott elindulni nekik.Én pedig ott álltam kb 35 kilós pocakkal-mindkét baba 3kg fölött született,és a magzatvíz is több volt a szokásosnál-,nem tudtam állni,ülni,feküdni a pocaktól,nem tudtam aludni,annyira nyomták a gyomromat,h minden evés hányással végződött,az UH-on 10mp-ként fel kellett állnom nehogy elájuljak a fekvéstől,szóval borzalmas volt.Mivel bent voltam,maradt a lépcsőzés,de attól csak elfáradtam.:))Végül a 40. héten kisírtam egy indítást,így burokrepesztéssel születtek,mint a gyorsvonat,1 óra alatt.:)Szóval engem nem a kíváncsiság,hanem egyéb önző érdek motivált.:))(Akkora kráter maradt közvetlenül szülés után a hasamban,h majdnem sikítozni kezdtem mikor megláttam.Mint egy horrorfilmben, a kis Alien kirobbanása után.:)))
2010. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nagyon rossz a vége és már mindenki nagyon várja, hogy lássa!Tudom, hisz átéltem! De abba nem gondol bele sok anyuka, hogy milyen érzés annak, aki korábban ad életet a kiírtnál és milyen küzdelem annak aki nem időre szült és bármit megadtak volna azért, hogy kihordhassák!

Amikor terhes voltam nagyon nyomasztott már a dolog, mert állandóan volt valami meg persze már én is nagyon vártam!

Amikor a 34.héttől minden vizsgálaton necces volt, hogy akkor szülök vagy sem! Hála Istennek még sikerült kihúzni 4 héttel a dolgot, így a 38. hétben szültem meg, de akkor is teljesen spontán indult meg burokrepedés miatt! Addig minden napnak amit a babám a pocakomban töltött hálás voltam!!!!!!

A korházban ettől függetlenül mindenkit irigyeltem aki kihordta végig és azokat akiknek hatalmas volt a babája!

Egy kismama sem tudhatja pontosan, hogy mekkora lesz a babája, mert nem pontosak a mérések! Nekem még azon a héten is azt mondták, hogy még 2 kg sem lesz amikor megszültem, erre közel 3 kg-os lett! De volt olyan akinek azt mondták, hogy majdnem 4,5 kg és csak 3,2kg lett!

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy akinél nincs semmi gond az hagyja a dolgokat a puszta természetre, mert nekik bent van a világon a legjobb helyük, had fejlődjenek! Örökké nem lesztek terhesek az biztos!:-)

Illetve annyit még elmondanék, hogy kint nehezebb megnövelni a babát mint bent és nem feltétlenül könnyebb egy kisebbet megszülni, mint egy nagyot!

Ezt valahol itt olvastam: Az érett barackot könnyebb leszakítani, mint az éretlent!

Minden kismama könnyebben szült meg akinek nagyobb volt a babája mint én amikor szültem!


Remélem a soraim elgondolkodtatnak benneteket a dolgon! Nagyon sok sikert, de legfőképpen még egy kis türelmet!

2010. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 42 hétre szültem a babámat (majdnem 43) és már a 38. héten is alig vártam hogy kibújjon mert már minden bajom volt, kényelmetlen a nagy poci, nagyon fájt a hátam, a derekam, nem tudtam egy olyan pózt felvenni amiben kényelmes lett volna az alvás. A farok csontom már majd szét szakadt:( Enni se nagyon bírtam hogy a lába fent volt a gyomromban. Nem beszélve arról hogy árnyékban is 30 fok meleg volt, ráadásul az emeleti szobában laktunk akkoriban mert odalent festettek. Nekem a 28. héttől folyamatosan jóslóim voltak és mindig azt hittem na most végre beindult, meg lesz a baba, de soha nem lett így. Indított szülésem volt és majdnem 3 napot a szülőszobán voltam. A terhességem eleje szép volt, minden rosszulléttől mentes, a vége viszont pokol, különösen az utolsó 3 nap.

2010. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!