Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hívjátok el/veszitek...

Hogyan hívjátok el/veszitek ki gyereketeket a játékból ha etetni akarjátok? Két éves a kisfiam. És kész cirkusz ez az egész.

Figyelt kérdés
Ha abbahagyatom vele a játékot úgy sír, hogy tuti, hogy nem eszik egy szemet sem. Ma reggel és este ivott egy-egy cumisüveg kakaót és kész!Kiborulok.
2011. máj. 30. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nem játszik egész nap. Akkor hívd,ha nincs elmélyülve valamiben. A másik lehetőség ha közlöd,amíg nem eszik nincs játék sem.
2011. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nassol napközben? Ha igen, akkor hagyd el a nasit és tuti hogy éhes lesz vacsora időre.
2011. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nassol.
2011. máj. 30. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs nálatok bünti?

Én bevezettem a másfél évesemnél a kismotor-elvételt.Pl. mondom neki, ha nem hagyja abba a hisztit, vagy ezt és ezt nem csinálja, akkor megyünk a garázsba, és a motort felteszem a legfelső polcra.Másnap nincs motorozás.Már előre mondja, hogy mi lesz a bünti.Érdekes.Azóta szót fogad.

Nem tudsz valamit kitalálni?Esetleg kompromisszumot kötni?Ha mondjuk megeszi a reggelit, akkor kimentek csúszdázni.Vagy hasonló.

2011. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
meg se hallja amit mondok, úgy ordít.
2011. máj. 30. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Én bekapcsolódok a játékba, és megpróbálkozok vele játékosan közölni ilyesmit. Pl. ha a játékállatokkal, vagy az autóival játszik, akkor azokból fogok egyet, és beszéltetem vicces hangon, hogy "nézd, ide leparkolok, és megvárlak, de most menj ebédelni/vacsorázni, utána találkozunk!"

Ez nála általában be szokott jönni. :)

2011. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerencsére nálunk nincs ilyen gond. ebéd mindig pont délen van, pici korától, már nagyon tudja. kezetmosunk előtte amit imád, szappannal játszik pár percig aztán ül az asztalhoz :)


esetleg zenével vagy tv-vel nem tudod az asztalhoz csalni?

az azért nagyon nem jó, hogy egész nap nem eszik, illetve egyáltalán nem eszik szilárdat. ilyen nincs, muszáj szigorúbbnak lenned és ha mást nem, elpakolni a játékokat, aztán kaja után visszakaphatja.

2011. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!