Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Szalmás...

Mi a véleményetek Szalmás Attila, Sándor Csaba és Gubás Péter doktúrakról? Miskolc

Figyelt kérdés
Még nem várok babát, de hamarosan szeretnék babát várni. Mi a véleményetek róluk? pozitívumok és negatívumok is érdekelnek vagy esetleg kiket ajánlotok és miért?

2020. márc. 13. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szalmas nem vállal tudtommal szülést. Voltam nála magánban, 12 héten genetikai UH-n azt mondta h már nem vállal el szülést csak végig viszi a terhességet, de nem szulhetek nála.

Szívből ajánlom Dr Vrastyak Pétert, és Dr Gubas Pétert!

2020. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szeptember végén szültem a kislányom Gubásnál. Lehető legjobb döntés volt hogy ő kisért végig ezen az úton:) Ajánlom nagyon!!
2020. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
73%
Szia! Ha már nem is neked, de másnak lehet segítség. Én Szalmás Attilához járok a 9.hét óta. Most szeptemberben fog születni a pici. Egy rossz szavam nem lehet. Az elején aggódtam, mert én is azt az információt kaptam, hogy már nem vállal szülést, viszont ez nem így van. Az Erzsébet fürdős magánrendelései száma is lecsökkent a heti 5 kb egész napból 2x3órára, annyi hogyha abban az időben történik a szülés, akkor a magánklinikás rendelést sajnos nem tudja otthagyni. Bármikor hívtam felvette, segítőkész volt. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Persze van egy stílusa mint mindenkinek.. most van aki tud ezzel azonosulni és van a másik oldal aki szerint bunkó. Magától nem sok mindent mond, de ha kérdezel mindenre válaszol. Magánrendeléseken kérdezte hogy el kísért e valaki, mert akkor bejöhet.
2020. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!