Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Attilát hozzák-viszik...

Pataky Attilát hozzák-viszik az ufók. Az Edda frontembere mesél a rockról, az ő Istenéről, és arról, hogy Pécs környékén van egy anomália. Mi a véleményetek? Szerintetek valós dolgokrol beszél?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 23. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Én szerintem Pataky Attilát valóban elvitték a földönkívüliek, de az agyát már nem hozták vissza sajnos az valamelyik űrhajón elkallódott ennek fényében azt mondom, hogy ne hallgass egy bolondra mert az bizony százat csinál Pataky Attila esetében pedig kétszázra is nőhet a létszám, mivel ott vannak még a rajongói is. :D
2014. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de ki az a szellemileg visszamaradott barom, aki hisz neki?
2014. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Pataky Attila bolond, nem kell vele foglalkozni. Pécs környékén max ő az egyetlen anomália.
2014. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ki tudja mivel kísérleteznek azon a szerencsétlenen!
2014. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megfosztották a férfiasságától, de szégyelli bevallani... ti se nagyon terjesszétek ezt.
2014. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég lenne csak vinni.
2014. aug. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 lőrinc3 válasza:
A Frizbi műsorábban részt vett és ott is hülyét csinált magából.Először beszélt az ufókról,majd rögtön Istenről,vallásról.Szerintem meg bolondult.
2014. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bisztos nem mondotta kendnek az édősanyja ne ájon szóba az idegenekkel.
2014. aug. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 blumerZero válasza:

Pataky Atilla egy beképzelt naiv egy személy.

A földönkívüliekről minden ufo hívőnek az jut az eszébe hogy embert rabolnak meg hogy leigázzák a földet pedig ez nem így van.

Amúgy Pataky Atilla ott bukott le az egyik youtube-os videóban ami egyébként a tévében volt hogy azt mondta ő azt a képességet kapta a földönkívüliektől hogy énekes.B*zdmeg akkor minden énekest elraboltak a földönkívüliek????

Én értékelem ha egy ember hisz a földönkívüliekben mert egy galaxisban több milliárd csillag van és azon kívül megannyi galaxis ahány csillag egy galaxisban és azon kívül fenn áll a lehetősége annak is hogy multiverzumban élünk de ha nem szinte akkor is 100% más civilizációk létezése.

Pataky Atilla meg maradjon csak meg énekesnek mert kevés ő ahhoz hogy több mint 20 fajjal kommunikáljon.

2014. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dr Karsai válasza:
Szerintem sok mindenben igaza van.
2015. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!