Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bent volt a férjetek a szülésn...

Bent volt a férjetek a szülésnél? Hogy viselte? Nem lett rosszul? Segített neked hogy ott volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 20:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Benn volt a vajúdás alatt is, és a dokim megengedte, hogy a császárnál is benn legyen. Hősiesen végigküzdött velem több mint 8 órát. Nekem nagyon sokat jelentett, hogy ott volt mellettem. Az nem mindig esett jól, ha hozzám ért, de az, hogy beszélgetett velem, sokat bolondozott, átsegített a nehezebb perceken.

Amúgy ő is egy ájulós típus ( poénból mondta is a szülésznőnek, hogy majd őt is lehet élesztgetni kell ), de semmi baja nem volt, az izgalmon kívül.

Így utólag nagyon büszke magára és mindig izgatottan mesél ha kérdezik.

Szóval ha a férjed szeretne bemenni, akkor engedd be. Persze csak ha te is akarod.

2010. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk bent volt. Én annyira rá számítottam a"nagy" kínban, hogy amikor a görcsöknél anyum bejött, 2 percre rá kiküldtem, hogy nekem a férjem jöjjön :S

Egyébként nem látott semmi olyant, a fejemnél ült. Csak a "végeredményt" fotózta.

Nem lett rosszabb semmi, sőt! alig bírta kivárni a 6 hetet :))

2010. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szia!Bent volt a párom.Nem lett rosszul.NAGYON JÓ volt,hogy mellettem volt!!!ÉLVEZTE.A másodiknál is bent szeretne lenni.(arra kicsit várnia kell még).Nekem könnyü szülésem volt.
2010. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2%
Aztán majd a szexuális életeteket leshetitek...mint emléket.
2010. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
3%
Semmi képpen nem engedném be az uramat. Dobnám ki mint macskát xarni,engem idegesítene. És ez a nőnek egy intim pillanat.
2010. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Velem is bent volt a férjem mindkettő szülésnél és most is be szeretne jönni. Nálunk is egész jól viselte. Vajúdás alatt baromira idegesített, igaz akkor anyám se találta volna kedvemet! De szülés után annyira jó volt, hogy ott volt!!!!

Könnyű szülést!

2010. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Az én férjem is bent volt a szülésen, és nekem nagyon sokat jelentett. Fogta a kezemet, vagy masszírozta a hátamat, vagy a puszta jelenléte is jót tett. Persze nekem is volt olyan, amikor megkértem, hogy ne érjen hozzám, vagy most ne beszéljen, de ezeket is 100%-an tolerálta.

Az utolsónak pedig, hogy a szexuális életünkkel semmi baj sincs, több, mint 4 hónapja szültem.

2010. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, 20:32-esnek szólt!
2010. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
3%
A kivételek erősítik a szabályt... Férfinek a szülőszobán nincs helye!!
2010. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet azzal hogy a férfinak nincs helye a szülőszobán, persze azért nem is kell erőltetni! Én rábíztam a férjemre hogy bejön-e, és ő akart bejönni! Nagyon jó volt hogy ott volt mellettem! Ő pedig minden ismerősünknek büszkén mondta el hogy ő látta először a picit!

A szexuális életünk pedig jobb mint a terhesség előtt (pedig akkor sem volt rossz)!

Szerintem mindenki bízza a férjére ha akar bemegy, ha nem akkor nem!

2010. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!