Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Clexane-t más is használt...

Clexane-t más is használt terhessége alatt végig? Szülésnél nem félt, hogy emiatt több vért veszíthet vagy elvérzik stb? vagy csak nekem van ilyen parám? 23hetes vagyok, de a clexane miatt félek a szüléstől

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
elsö gyereknél végig használtam,mindig este 7-kor adtam be. este 8-kor született a fiam,aznap nem adtam be.nem volt semmi gond. második babát várom, még van egy hetem,de én is félek mert ha beadom és beindul a szülés 8 óra elteltével nyúlhatnak csak hozzám.
2011. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó 3 hónapban kellett, mert tudtuk hogy császár lesz és itt szokás a hasi műtét miatt adni a trombózis elkerülése miatt. Szülés előtti nap nekem már nem adták be.
2011. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is végig adtam, esténként. Éjjel indult be a szülés, mivel amúgy is császár lett volna reggel műtöttek, így pont jól jött ki.

Nem veszítettem sok vért. Én iszonyú vérszegény voltam amúgy is a terhesség alatt ezért a dokim is parázott a vérveszteség miatt, és nagyon odafigyelt.

most a másodikat várom, ezúttal Fraxiparine-t szúrok (ugyanaz), megint császár lesz, és remélem most is simán zajlik majd.

2011. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!