Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményed az aranyóráról...

Mi a véleményed az aranyóráról, hogy élted meg?

Figyelt kérdés
Apa is írhat ha akar

2020. márc. 25. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem volt és nem hiányzott
2020. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem volt, nem hiányzott és értelme sincs.
2020. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Ahol én szültem ott a klímára hivatkozva nem volt. Nekem hiányzott. Sürgősségi császárom volt. Épp csak megmutatták a babám, majd legközelebb este hozták oda
2020. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem azoknál van értelme ahol apás szülés volt és utána az apa csak az üvegen át láthatja napokig a babát.

Én addig csak képen láttam újszülöttet, úgyhogy eléggé rosszul érintett, hogy ott hagytak minket teljesen egyedül pláne úgy, hogy csak mozdulatlanul tudtam feküdni... Nem sok értelmét láttam

2020. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Én imádtam mind a háromnál. Azóta is erős nosztalgiát érzek, amikor a környezetemben baba születik. Nálunk Apa is ott volt, tényleg a mindent elárasztó megkönnyebbülés, boldogság érzése volt számomra.
2020. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk (a kérésemre) úgy volt, hogy a vajúdásnál bent volt a férjem, a kitolási szakasznál távozott. Életem legszebb pillanata volt, amikor a férjem besétált a kisfiunkkal a karjában :)


Viszont maga az aranyóra leginkább abból állt, hogy a nővér kb. 5-ször jött a szoptatás miatt. Nem voltunk egyhuzamban 10 percnél többet hármasban. Akkor viszont csodáltuk; nézegettük, hogy kire hasonlít; elmesélte a férjem, hogy milyen vizsgálatokat végeztek a babánkon; hogy kint álldogált vele a félhomályban és a kisfiunk nyitogatta a szemeit.


De sajnos Győrben (minden rendelet, jogszabály, törvény ellenére) határozatlan ideig nincs apás szülés és semmiféle látogatás. Hazamenetelkor találkozhatunk csak :(

2020. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Volt mindkettőnél halistennek. Császárral születtek, az első kórházban kérdés sem volt, nagyon bababarát hely. A második elviekben az, de mondták, hogy szeretik elsunnyogni az aranyorat. Nem hagytam magam, úgyhogy volt a második babammal is. Nekem nagyon jó élmény volt, mindkétszer alig vártam, hogy a karomban legyen a babám, semmiért nem adnám ezeket a pillanatokat.
2020. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 khniki ***** válasza:
77%
3 órát feküdtünk hárman a franciaágyon. A kisfiam rajtam is volt meg a férjemen is. Nagyon jó volt, senki sem zavart meg minket. A babának fontos amúgy, hogy a steril környezetet elhagyva a bőrflóránk baktériumait átvegye.
2020. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
A legcsodálatosabb pillanataink voltak mind a 4 gyerekkel.
2020. márc. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Aki azt írja hogy nincs értelme annak biztos nem volt. Csodálatos érzés kisbabáddal az első órát eltölteni. Örök emlék.
2020. márc. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!