Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nem fogadott orvosnál...

Aki nem fogadott orvosnál szült, azoknak mi a tapasztalata? Érdemes fogadott orvosnál szülni?

Figyelt kérdés
Én nyár végén fogok szülni, viszont a kialakult helyzet miatt én számítok arra is, hogy még akkor is tartani fog és senki nem jöhet be velem a kórházba, így teljesen magamra leszek hagyva + félek attól is, hogy nem fognak velem foglalkozni úgy, ahogy kellene és ne adj isten baj történik.
2020. márc. 30. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadtam orvost, én meg vagyok elégedve a kórházi, sztk-ás ellátással, nálunk nagyon jól működik, és nem kell sokat várni. Volt hogy korábban behívtak vizsgálatra, meg uh-ra. Másfél hónap múlva szülök, még nincs tapasztalatom aaról.

Viszont 2 ismerősöm is megbánta, hogy fogadtak.

2020. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Követem. Októberben szülök, nem akarok feleslegesen mászkálni most, és fontolgatom az ügyeleti szülést. Nem szimpatikus a gondolat, hogy valakit csak azért rángassak be mondjuk akár ügyelet után, mert pont szülhetnékem van, ha amúgy van ügyeletes orvos meg szülésznő is. Nem tudom, rossz-e a logikám.
2020. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
4/4 ügyeletben született, tökéletesen meg voltam elégedve mindennel. 😊
2020. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Volt olyan, akinek hamarabb beindította az orvos a szülést, mert a kiírt időpontban ment síelni.

Na meg vannak orvosok, akik hébe-hóba benéznek szülés közben, mondják jó, majd jövök még, és eltűnnek. Tudom nem minden orvos ilyen, de aki fogadni akar, az járjon utána alaposan!!

És nyugi, nem hagynak magadra, ha baj lesz, segítenek, ezért vannak ott nővérek, dokik.

2020. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem minden rendben lesz így vagy úgy. :)
2020. márc. 30. 10:25
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Mindháromnál fogadott orvosom volt.

Elsőnél beakadt a baba mindkét válla. A doki nem tudta mi legyen, az osztályról minden doki rohant oda. Azt sem tudom, hogy szedték ki belőlem... A varratom hamarabb kiszedte mert ment szabira, szétnyílt itthon, belázasodtam, egy tortúra volt az egész.

Másodiknál a szülés napján eltörte a doki a karját...

Harmadiknál elment nyaralni...


Ezek alapján nem érdemes fogadni.

2020. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerettem volna, de nem vállalt az orvosom. Végül úgy alakult, hogy császár lett, mert az utolsó pillanatban megfordult. Ügyeletes orvosnál szültem, teljesen meg voltam elégedve. 03:45-kor elfolyt a magzatvíz, 05:52-kor már kint volt a babám.
2020. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

2x szültem, nem fogadtam. Nem magánba jártam gondozásra, csak az integrált tesztért fizettem a másodiknál.

Nem volt belőle hátrányom, elláttak, odafigyeltek, alaposak voltak. Nem éreztették velem, hogy nem fogadtam.

(Szent Imre kh)

2020. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két fogadott orvosom volt, az első elég szűkszavú volt minden tájékoztatásban és sajnos történt pár gikszer is... másodszorra elégedett voltam, bár akkor komplikációm sem volt. Ha fogadsz orvost (ha egyáltalán lehet majd a járvány miatt), keress rá fórumokon véleményekre.
2020. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik terhességem. Első kettőnél volt, most sztk-ba mentem, csak genetikai uh-kat csináltattam magánban. Azért nem fogadtam most, mert nem adott annyi pluszt, amibe került. Ugyanúgy 5 percig voltam bent, ok, hogy szebb környezetben és szebben mosolygott az orvos, de ennyi.

Mindkét szülés alatt alig láttam, mert épp ügyeletes volt és sokan voltunk. Szóval harmadiknál úgy döntöttem, hogy nem fogok ezért havi 15ezret fizetni+150et a szülésért.

2020. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!