Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre Kórházban szeretn...

A Szent Imre Kórházban szeretnék szülni. Aki itt szült Parragh Attila, Bálint Mihály és Barna István szülész-nőgyógyász doktoroknál, írna nekem a tapasztalatairól? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor meg otthon laktam, nekem a Barna Istvan volt a nogyogyaszom. Ha megszokod a stilusat, akkor egesz megkedvelheto a ficko. Eleg vegyesek az erzelmes vele kapcsolatban, mert marha jo doki, valakivel vegig nagyon kedves es rendes volt, de hallottam mar olyanrol is, aki megbanta, hogy ot valasztotta (mindketto a baratnom). Az tuti, hogy nagyon jo orvos.
2008. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még csak a 34.hétben vagyok, de a dokim dr. Parragh Attila. Én eddig csak poozitív dolgokat tudok mondani róla. Egész eddigi terhességem alatt nagyon odafigyelt ránk - nem volt egyszerű, sima terhesség, este, hétvégén is hívtam ha valami gond volt, ha nem vette fel a telefont visszahívott, sőt volt olyan, hogy pénteken este hívtam egy probléma miatt, amire azonnali megoldást keresett, majd vasárnap reggel visszahívott, hogy vagyok! Ha vizsgálatra megyek nem dob ki öt perc után, megkérdezhetem az összes kérdésemet, sőt volt, hogy listával mentem és mondta vegyem elő és rajta vegyük át az egészet. Szóval én csak ajánlani tudom Őt. Ha kell az elérhetősége írj privit, elküldöm.


A.

2008. nov. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, Bálint Mihály nem vállal már új pácienseket sajnos, csak latívuszokban tudok beszélni a 3 Bálintról!
2008. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Parragh Attilához jártam,nála is szültem.Meg voltam vele elégedve,bár az elején barátságtalannak tűnt,de ilyen a stílusa.1-2 találkozás után már közvetlenebb lett.A szülésnél nagyon aranyos volt,ahogy segített és bíztatott.
2008. nov. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!