Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg olyan jó, Dr Fekete...

Tényleg olyan jó, Dr Fekete István nőgyógyász Debrecenben, mint amennyire mondják?

Figyelt kérdés

Most megyek először nőgyógyihoz, és sokan ajánlották, de kíváncsi lennék a saját tapasztalataitokra.

Normális, nem lekezelő stb???

Köszönöm a normális válaszokat.


2011. márc. 26. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én inkább Dr Aranyosi Jánoshoz ( [link] mennék vagy Dr Major Tamáshoz ( [link] Mind a kettőt ismerem, nagyon emberségesek, kedvesek.


végzős orvostanhallgató

2011. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én Feketéhez járok, teljesen megvagyok vele elégedve.Viszonylag fiatal, nagyon közvetlen és humoros és nem utolsó sorban szakmailag is az egyik legjobb orvos.Velem egyáltalán nem volt lekezelő soha. Csak ajánlani tudom!
2011. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Várom még mások tapasztalatait is!!!!!!!

2011. ápr. 1. 09:53
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Miért mennél INKÁBB a fenti két orvoshoz?? Esetleg tudsz vmit Feketéről, amit érdemes tudni másoknak is????

2011. ápr. 1. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:

A fentebb említett két orvost gyakorlatom során sokkal jobban sikerült megismernem. Ez nem jelenti azt, hogy Dr Fekete István rossz orvos. Valószínűleg kedves, emberséges, etc. De egyszerűen nem ismerem. És ugyebár az ember olyat ajánl, akit ismer. Ez csak egy személyes vélemény, nem több.


végzős orvostanhallgató

2011. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Félre ne érts!!! nem kötözködni akartam!!!!

Persze, hogy olyat ajánl az ember akit ismer!!!

és nagyon szépen köszönöm a javaslatod!!!!!! :)

2011. ápr. 2. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!