Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen szemmel szemmel lehet...

Ilyen szemmel szemmel lehet termeszetes uton szulni?

Figyelt kérdés
Eleg rosszak a szemeim:-2,5 illetve -12. Par helyen olvastam, hogy ez kizaro ok lehet termeszetes szulesre, pedig en nagyon szeretnem ugy vilagra hozni a babam... Szemfeneksullyedesrol egyelore nem tudok, nyilvan az is ki lesz vizsgalva, de ha netan azzal nincs bajom, viszont ilyen rossz a szemem, eselyem sincs ily modon szulni? Kontaktlencset hordok, azt gondolom mindenkepp ki kellene vennem, amivel nem is lenne gondom.
2020. máj. 16. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerősöm -8 dioptriával szült természetes úton.

Menj el a szemészetre és egyeztess vele.

2020. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak szemész orvos tudja megmondani vizsgálat után. Sok mindentől függ, nem feltétlenül a dioptria erősségétől.
2020. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem "csak" - 5.5


Elmentem terhesen szemészhez, megnezett és adott papírt hogy szülhetek természetes úton.


Ez az orvos amúgy azt állította, hogy retinaleválás szinte kitárt szüles közben, mert más okozza.


Monshatni "kinevetett", hogy ezzel mentem, de megvizsgált több géppel is.


Amúgy végül természetes úton szültem és nem romlott a szemem

2020. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!