Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hasigorcsre...

Szülés után hasigorcsre milyen görcsoldót és fájdalom csillapítót lehet szedni ha szoptatsz?

Figyelt kérdés
Ma szültem reggel 6:10 kor a kedvesemet és most nagyon görcsöl a hasam annyira hogy el szédülök tőle és hányingerem is lesz..nővérektől kerni szerettem volna valami gyógyszert de nem adtak..👍🤨 már az orvosom haza ment és csak csütörtökön jön ha itt lenne tuti kapna mindegyik tőle..De mind1 dugják fel a gyógyszerüket..milyet vetessek a férjemmel ami szoptatás alatt lehet szedni? A kék panadolt lehet? Mert terhesen is azt vettem be ha fájt a fejem..

#szoptatás #gyógyszer #újszülött #Szülés utáni görcsök
2020. máj. 19. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Anyuka vagy az istenért. Hogy lehet így beszélni?
2020. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kértem a te kommented úgyhogy szeva
2020. máj. 19. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem adtak, mert nem szabad oldani a görcsöt. Azzal húzódik össze a méhed. Orulj neki, hogy magától csinálja. Akinek nem húzódik magától az kap oxitocin injekciót, ami összehúzza. Most szültél nehogy már ezen kenyeskedj. Gondolj arra ez a te javadat szolgálja. Pár nap és jobb lesz.
2020. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

HÁnyadik szülés volt?

Nekem minél többedik volt, annál jobban görcsölt utána a hasam.

A harmadiknál én gyógyszert is kaptam. Szülés után rögtön egy kúpot, majd végig volt az ágy mellett, ha nem bírnám. Hősködtem egy darabig, de aztán egy szemet bevettem... sajna nem tudom mi volt a neve. :(

2020. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapsz görcsoldód az oxi miatt...mert üti a hatását. Nekem sem adtak amikor görcsölt a pocim és nem tudtam pukizni.
2020. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták 6orankent egy panadol vagy ha nagyon nem bírom akkor 4orankent. Mikor felmenten a szuloszobarol 2 szemet is adtak, hogy tudjak aludni. Sose mondta a nover, hogy nem ad, ezt lehet szoptatas alatt szedni pár napig nyugodtan.
2020. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok- én nem kaptam oxitocint szülés közben.
2020. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Jujj Kérdező, azért a stílusodon még csiszolj, mire a gyerek óvodába, iskolába kerül, mert így nem leszel senki kedvence. A kapanyelet majd igazítsd meg, ha időd engedi, mert kilóg!
2020. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:DDDDDD

Proli riadóóóó

2020. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!