Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után nagyon...

Császármetszés után nagyon erős, végig fájdalmas menstruáció mire utalhat?

Figyelt kérdés

Sürgősségi császárral szültem 5 hónapja. A legelső rendes menzeszem egyáltalán nem fájt, de utána minden hónapban belepusztulok. Gyógyszereken élek mind a négy napon, amikor megvan. Még akkor is fáj, amikor már múlóban van. A terhesség előtt is fájdalmas volt a vérzésem, de csak az első nap.

Volt valakinek ilyen császár után? Enyhülni fog, vagy ilyen marad?



2020. ápr. 17. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelen.

Első szülésem hüvelyi volt, utána ugyanúgy maradt minden a régiben.

Második végül császár lett. Már az első menstruációnál a falat kapartam, szédültem, hánytam, azt hittem elájulok annyira fájt. Betudtam annak, hogy ez az "első". Na az szépen így is maradt. Már 14 hónapos a kicsi, de még mindig eszméletlenül fáj. Mindig is görcsölős voltam, de ez a szülés óta brutális. Azóta már voltam az orvosomnál más ügyben, ezt is megemlítettem neki, alaposan átnézett, semmi probléma. De érdekes, mert csak a bal oldalon érzem a görcsöt. Magyarul így jártam, éljek vele. 3 napon át szedem a fájdalomcsillapítót (napi kb 3 dbot), hogy legalább a gyerekeket eltudjam látni. Ha nem lennének, tuti ki sem szállnék az ágyból az első napokon.

2020. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajjaj ez nem hangzik valami jól :( Azért köszönöm a gyors választ! Remélem nem tart a banyakorig mert akkor megőrülök :D
2020. ápr. 17. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi :( 6éves a fiam és még mindig brutál erős, és konkrétan alig élek mikor megjön :/

Várom nagyon a klimaxot :D

2020. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem 3 éves a fiam, komolyan úgy fáj néha felkelni sem bírok. viszont 2db No-Spa és egy Algoflex forte elmulassza. Nekem semmi más gyógyszer nem hatott rá.
2020. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!