Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mentetek szülni eseményekor,re...

Mentetek szülni eseményekor,rendezvényekről,?

Figyelt kérdés
otthonrol,rokon-családtag látogatobol,munkahelyről,ctg nst vizsgálatrol,esküvőről,ballagásrol,cukrászdábolrendezvényekről,tévézéskor

2020. máj. 21. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2020. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2020. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Bizony mentem!

Az nst vizsgalat szamomra nagy csaloda volt...

3nappal a kiirt datum elott egy csutortoki napon volt.

Reggel 6kor felkeltem pisili majd pisi utan meg folyt valami atlatszo,

Gyorsan felkeltettem a parom, hogy erzi e.

8kor megint volt, felhivtam a szulesznom, aki azt mondta ha fel orat fekszem es nem lesz nedves a zsepi nincs semmi,

Nem lett nedves.

Aznap 10kor volt idopontom nstre, elmentem. Ott is jeleztem, mondtak a gep semmit se mutat menjek csak szepen haza.

Elmentunk ebedelni par dolgot elintezni. Aznap megkertem a paromat, hogy maradjon itthon velem es pihenjunk delutan. Sosem kertem elotte ilyet.

3:30kor arra ebredtunk, hogy tocsog a magzatvizbe az agynemum.

Felhivtam a szulesznomet, aki mondta hogy fel 5kor talalkozzunk bent.

Cumoval mentem, tudtam h szules lesz.

Megvizsgalt, elvitt a szuloszobara. Mondta, hogy ertesiti a dokim, hogy mi legyen mert a fajasok meg nem jelentkeztek.

Vegul a doki olyan rendes volt, hogy nem hagyott ejjel szendedni, bejott beinditottak es ejfel elott meglett a 4kg-os kislanyom :)

2020. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
milyen hűlye kérdes ez
2020. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Most ezt nem értem. Azt írod otthonról. Hat így kb a 90% otthonról megy. Akkor mi a kérdés? Eseményről nem mentem.
2020. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Bár nem én voltam, hanem az egyik ismerősöm, aki az államvizsgájáról ment, egyenesen a kórházba, mert az izgalom és stressz beinditotta nála szülést. A férjének telefonált, hogy vigye a cuccokat a kórházba.
2020. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az egyik ismerősöm a lagzijáról ment szülni.

Polgári szertartás, csak a család, után étteremben ebéd.

4-kor végeztek, 6-kor már rohantak a kórházba.

Estére megszületett a baba.

2020. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Anyám a húgommal. 1 hónappal előbb érkezett, előtte való nap vizsgálták anyut, mondták, hogy tök jól van a baba, szépen kihúzza még azt az 1 hónapot. Másnap reggel anyu bement dolgozni, majd valamivel dél előtt átsétált a kórházba (pont szemben volt a munkahelyével szerencsére) és közölte, hogy jött szülni. Majdnem kiröhögték, felfektették a vizsgálóra, hogy mindjárt jön valaki. Aztán mikor jó idő múlva sem jött még senki, anyám lekászálódott, kiment az ajtóba és elkezdett ordítani, hogy azért jöhetnének, mert nyomnia kéne, legalább kapja el valaki a gyereket. Olyan dél körül meg is született a hugi.
2020. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Az otthonról-t szerintem úgy érti, hogy otthoni rendezvényről... mondjuk családi ebéd

2020. nov. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én munkahelyről
2021. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!