Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában a SOTE I-en?

Szült mostanában a SOTE I-en?

Figyelt kérdés

Mik a mostani tapasztalatok?

Én egyedül fogok szülni, nem lesz bent velem senki. Esetleg ilyen tapasztalata van valakinek? 🙂


Pl. ha már rám jön a tolofájás, hogy szólok ,hogy már nyomni kell?



#szülés #SoteI
máj. 8. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
38 hetes vagyok
máj. 8. 15:00
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

"Pl. ha már rám jön a tolofájás, hogy szólok ,hogy már nyomni kell?"


Hát pl. a "Tolófájásaim vannak." kijelentés elég informatív a kórházi személyzet számára.


Vagy mit akarsz?

máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, ha nincs ott senki a szobaban hogy szolok? Kiabalni kell nekik vagy hogyan?
máj. 8. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 éve mostanábannak számít? :D

Kicsit szerencse kérdése, hogy kit/mit fogsz ki. Én csúcsforgalomban szültem, totál futószalag, hát nem kívánom senkinek. Minden szülőszoba tele volt, a folyosón is volt vajúdó nő, a szülésznőm arconpörgött. Vezetékes ctg van, végig rá voltam kötve, ha wc-re kellett mennem is kérte, hogy szóljunk és leszedi. Hát volt, hogy a férjem keresgélte és már kishíján letéptem magamról, mert majd bepisiltem (nem egy nagy tudomány amúgy, csak próbáltam jófej lenni).

Emlékeim szerint van nővérhívó vagy mi, de az nekem valami elérhetetlen helyen volt, szóval egyedül ilyen szituban szerintem nem annyira kényelmes. Alapvetően én nem bántam, hogy nem lógott nálam mindig valaki, de hogy egy pisiért is könyörögni kell, az nem tetszett.

Aki nyugisabb időszakban szül, annak azért merőben más élményei lehetnek szerintem. :)

máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
máj. 8. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!