Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az orvosom, akiben eddig...

Az orvosom, akiben eddig nagyon megbíztam, most derült ki, hogy milyen súlyos bakikat követett el. Hogy bízzak benne ezután? Keressek másik orvost?

Figyelt kérdés
Félidős kismama vagyok, és nagyon tanácstalan.
2007. dec. 14. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj, hogy minden kismama az orvosától remél megváltást. Te fogsz szülni, Te csinálod végig a 9 hónapot. Egyedül is pont ilyen lenne. Egy jó szülésznőt kifogsz és ő maga is elég lenne. Engem nem érdekel ki jön be mikor szülök, csak arra figyeltem hol szeretnék, hogy megkapjam ami az én elképzelésem. Hagyjanak a férjemmel békén, nem kell gyógyszer és semmi más. Ha jön a baba, valaki segítesen ennyi. Ha kicsit bátrabb lennék, a fa alatt szülnék. Üdv, egy 32 hetes kismama
2007. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolónak: Kívánom, hogy ne legyen semmilyen komplikáció, és tényleg ne szorulj orvosi segítségre.


A kérdezőnek: Ha megingott a bizalmad az orvosba válts nyugodtan. Ha bp-i vagy akkor ajánlom az István kórházat. Szuper volt ott szülni, és az orvosom is kiváló.


Sok szerencsét, gratila a babához.

2007. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen bakik lehettek, de csak a kismamák szóbeszédére azért óvatosan hagyatkozz. Akinek kellemetlen élményei voltak, csípősebb a nyelve... a szakmai bakikért pedig felelősségre fogják vonni. Ha nem ragaszkodsz hozzá emberileg, félidőben még nyugodtan válthatsz szerintem, sőt, tanácsolom is, hiszen ez bizalmi kérdés és nem tudnád később megbocsájtani magadnak, ha az orvos miatt nem úgy történik valami, ahogy szeretted volna... Sok sikert!
2007. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Én a második válaszolónak azt mondanám, hogy én is az Istvánban szültem és amilyen helyzet uralkodik ott azFELHÁBORÍTÓ!!!!!!! Koszos, a nővérek viselkedése felháborító, kivéve 1-2.

A kérdezőnek, meg azt üzenem még most váltson orvost, ha már nem bízik a mostaniban. Vagy egyszerűen a kétségeit beszélje meg az orvosával!!!!!

2007. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!