Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elképzelhető, hogy ha nem...

Elképzelhető, hogy ha nem adtam pénzt az ügyeletes orvosnak, akinél szültem, akkor legközelebb hátrányos helyzetben leszek emiatt?

Figyelt kérdés

Ráadásul most körzet szerint van a terhesgondozás, és pont ahhoz a dokihoz tartozom, akinél szültem és nem "háláltam" meg a munkáját. Szeretnénk majd még egy babát, de félek hogy

nem úgy áll majd hozzám ahogy kellene, és következményei lesznek. Nem mindegy pl. egy UH-n mit vesz észre és mit nem, stb. Arról nem is beszélve, hogy legközelebbi szülésemnél is lehet ő az ügyeletes. Volt valaki ilyen helyzetben?


2008. nov. 24. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gond, hogy nem fizettél. Nem szokás az ügyeletes orvosnak fizetni.

Egyébként meg nem is fog Rád emlékezni, mivel nem jártál hozzá rendszeresen és men tudják ők megjegyezni ezt a sok arcot. Nagyon sok nő szül nála, 1 nap is akár többen. A fogadott doki azért más, mert vele Valamiféle "kapcsolat" alakul ki. Ő megismerne, de ez esetben ne aggódj. (Véleményem szerint, ha ügyeletben szültél, ő sem várná el a pénzt)

2008. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,szerintem se aggódj emiatt.Terhesgondozásra ahhoz jártam aki épp ott volt,mivel van vagy 3-4 ügyeletes doki.Szülni szintén az ügyeletes kis rezidensnél szültem,majd hazaengedésem előtt is ő vizsgált meg és abszolút nem láttam rajta hogy "várna" valamit is.Mi is szeretnénk még egy babát,és ha véletlenül megint ő lenne,akkorra már biztosan doktor lesz belőle :-)

Én nem aggódom,élvezd a babázást!

2008. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem fog rád emlékezni. én sem adtam az ügyeletesnek pénzt.
2008. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én sem adtam az ügyeletes orvosnak pénzt. 4 évvel késöbb szintén nála szültem,ugyanolyan jó fej volt,és emlékezett rám.Ez csak az én tapasztalatom,nem minden orvos ilyen.
2008. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!