Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki szűlt már fogadott...

Van aki szűlt már fogadott orvos nélkűl Debrecenbe a Kenézy kórházba vagy a klinikán, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leginkább a Kenézy korházban való szules erdekelne, de ha a klinikan szűltél -akkor is írhatsz tapasztalatot.!Koszi
2020. máj. 28. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Tesóm 2x is szült a kenézybe doki nélkül. Nagyon normálisak, rendesek voltak vele, rendesen ellátták. Én a klinikán szültem 3x volt dokim, persze ő kitett magáért de a többi doki eléggé bunkózott. Nem szívlelték a dokimat, és mindenért beszólogattak.
2020. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm is a kenezyben szült 2x orvos nélkül, nagyon aranyosak voltak vele, semmi probléma nem volt. Én orvossal szültem, de előtte volt egy probléma, amit ügyeleten láttak el, velem is rendesek voltak, illetve másnap értesítettek is az orvosomat, higy mi történt. Úgyhogy a kenézyt ajánlom mindenképpen.
2020. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi valaszokat!
2020. máj. 30. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiért én a klinikát választottam, az az, hogy ha valami gond van a babával azonnal el tudják szakszerűen a PIC-en látni. Te ugye vele lehetsz az első perctől szinte. Ha a kenézybe akad gond a babával akkor átszállítják szintén a klinikára, te meg vagy vele mehetsz vagy nem. A klinika nagyon gyerek barát, szülés után egyből megkaptam a gyerekeket, épp ugye csak mérni, mosdani vitték el, utána veled van éjjel nappal. Nekem ez fontos volt. Van akinek meg a kenézyben az tetszik, hogy hagynak pihenni, a babát éjjelre elviszik.
2020. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

akkor a baba a kenézyben éjjel nem lesz velem?

És milyen gyakran viszik az anyához,3 óránként mert az kicsit sok szerintem

2020. máj. 30. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De veled lesz a kenézyben is, ha szeretnéd. Csak akkor viszik el, ha kéred, én például császáros voltam, hát jobbnak láttam, ha este elviszik, így tudtam éjjel pihenni, ezáltal a tejem is szépen beindult, illetve nagyon fájt a sebem, muszaj volt erőre kapnom minél hamarabb.
2020. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!