Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Allva/fekve/labdan vajudtatok?...

Allva/fekve/labdan vajudtatok?Hany ora alatt lett belole baba?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Guggolva..

Térdelve


2,5 h alatt

2020. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebben a sorrendben

Nekem 12 óra volt..

2020. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fekve, kádban

Az első enyhe keményedéstől számítva 8 óra. De abból csak az utolsó 3 volt nehéz, amikor már a kórházban voltam. + a 1,5 órás kitolás

2020. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel végig fekve (indított szülés fantasztikus szabályai... 🙄), 23 óra 2 perces műfájás után császár lett.

A második itthon indult, sétálgattam, táncoltam, mozogtam, a kontrakciókba igyekeztem beleguggolni. 26 óra után mentünk be a kórházba, onnantól feküdnöm kellett, 34 óra után született meg, természetesen.

2020. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel fekve, mert elfolyt a magzatvíz, de fájásgyenheség miatt méjszájérlelő zselét kaptam így végig feküdnöm kellett. 13 óra alatt lett meg a baba, de a víz elfolyása után csak 8 órával kezdődtek a fájások, addig semmi sem történt, még aludtam is egyet.

A másodikkal otthon kezdődtek a fájások, többnyire feküdtem,vagy ültem, mikor már a kórházban voltunk (5 percesekkel mentünk be), jobban esett állni, háttal falnak támaszkodva, ill. járkálni. Mondták is, hogy járkáljak, mert az elősegíti a tágulást. Majd egyszer csak kizúdult a víz, utána mar csak fekve,bár onnan egy órán belül meg is szültem, többnyire a szülőszobán voltam már.

Nagyon szerettem volna kádban vajúdni, de épp foglalt volt a medence, mikor bementünk.

2020. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel főként feküdnöm kellett, a legelején ácsoroghattam az ágy mellett és ülhettem kicsit labdán - 4 óra volt.

A 2. indított volt, 4,5 óra volt, kb 6,5 órán keresztül feküdnöm kellett... Annyi mozgásteret engedtek, hogy félig a bal oldalamra fordulhattam...

2020. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89 òràn àt vajùdtam, szülès előtt 7 òràval kaptam oxytocint. Labda kènyelmetlen volt, ennyi idő alatt termèszetesen feküdtem, aludtam is. Sokat sètàltam, tèrdelve, guggolva, előreborulva volt kènyelmes az erősebb összehúzòdàsok alatt. A vègèn màr csak feküdni meg üvölteni bìrtam, pedig direkt ùgy raktàk ràm a ctg-t ès kötöttèk be az oxyt, hogy tudjak màszkàlni. Kitolàsra összeszedtem magam, ès nègykèzlàbra àlltam.
2020. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Labdán, sétálva, fekve, állva, térdelve kb mindenhogy csak fejen állva nem. 33 óra. De nagyon nem akartam tágulni.
2020. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Indított voltam, labdán vajúdhattam a burokrepesztés után és 2,5 óra alatt lett meg.
2020. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Első baba magzat víz elfojastol számolva 3 óra 19p alatt lett meg.

Ágyra támaszkodva terdelve(teljesen le volt engedve az ágy) , szülőszéken majd felültem az utolsó 3 fájásra az ágyra, de nem feküdtem.

A gravitációt tudom ajánlani, legközelebb is szülőszék/ ülés kombinációt választom hacsak nem lesz idő vízben szülni (itt legális, nem csak a vízben vajúdás)

2020. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!