Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 hetes vagyok félek hogy...

30 hetes vagyok félek hogy nem fogom tudni mikor kezdődik a szülés Már most sokat görcsöl a hasam mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 22:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok de ez mire jo? Ha kamuzik?
2020. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Maganyos.
2020. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ilyenesetben eltunik, es nemvalaszol, ugyhogy hiaba kerdezned meg tole. Nekem krealt egy teljes szulest, irta, hogy faros a gyerek, es huvelyi uton szuli meg egy olyan korhazban, ahol amugy alapbol csaszar a faros szules, leeshetett volna... ott eppen a 38. hetben volt. Aztan valaszoltam egy masik kerdesre, ami ettol teljesen fuggetlen volt, es ott is irt privatban teljesen mas temaban.
2020. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Ha valóban kamu az egész, akkor nagyon primitív vagy kedves kérdező. Tudod valakivel ez valóban megtörténik/megtörtént. Nem kellene ilyenen szórakozni. Ha ültél volna az inkubátor mellett heteket a pici babádnál azon aggódva hogy mi fog történni és hogy nem lehetsz folyton mellette, nem találnál ki ilyeneket. Szégyelld magad.
2020. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Rosszindulatú vagy! Kismamákat ilyeszgetsz meg az utolsó honapokban alapból félünk félnek hogy minden rendben lesz e?! Ne kelts félelmet kismamákban sajnos tenylegesen vannak akik hamarabb szülnek es hetekig bent vannak a kisbabával aggódva minden rendben lesz e!! 33 hetes vagyok és én is aggódó típusú anyuka vagyok és görcsölök fáj mindenem stb.... De reménykedem higy még legalább 3-4 hetet kibírunk
2020. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!