Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit csináljak? 30...

Szerintetek mit csináljak? 30 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2.babám de az elsövel nem voltak ilyen gondok.Méhszájam c2211.A dokim azt mondta,hogy nagyon sokat pihenjek mert baj lehet.Egyfolytában keményedik a hasam,napi kb 15x biztos,3 hete alig alszok éjszaka és 2 napja nagyon tompa fájdalom van éjszakánként a derekamba és a hasamba körbe.(olyan mint a kezdödö fájások),és érzem ahogy nyilal és feszít napi töbször a hüvelyem.Ez mind nem rendszeres idöközönként van.2 hete voltam a dokimnál és azt mondta ráérek 3 hét múlva menni de ha baj van akkor menjek elöbb.Jelenthetnek ezek a tünetek bajt?hívjam a dokimat,hogy vizsgáljon meg?Köszi a válaszokat elöre.
2010. ápr. 26. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mindezt szépen elmondod a dokinak telefonon és megmondja, kell-e vizsgálat :)
2010. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd föl,és ő ezen beszámoló alapján úgyis azt fogja mondani ha tudsz,biztos ami biztos alapon menj be.Szerintem korai lenne még a jóslókhoz is.

Az 1.babámmal mondtam a dokinak(anno) hogy mintha jósló fájásaim lennének.Azt mondta mit akarok én akkor,34hetesen szülni?!!

2010. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy a doki is javasolta,ha problémád van hívd őt azonnal.Nemhiába ajánlotta.Nyugodj meg ne gondolj mindjárt a legrosszabbra,30 hetesen még kicsit korai lenne ha kibújna az a babó...

Egyébként nem írtad ugyan de kisfiad lesz?

(megérzés)

2010. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Igen megint kisfiam lessz.Elég korai lenne még a joslókhoz de ha egyszer azt érzem.Szültem már tudom milyenek a fájások és ez valamennyire hasonlít is rájuk csak sokkal enyhébb és nem rendszeres.Hívtam az elöbb és azt mondta,hogy holnap spuri be a rendelöbe vizsgálatra és addig is 3x2 magnézium.
2010. ápr. 26. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:

12:37 es vagyok

Valahogy megéreztem,hogy kisfiad lesz:)

Tudod általában a fiúkkal szenvedünk meg mi kismamaák,valahogy velük nehezebb a terhesség.

Nekem is ugyan ilyen volt,keményedések,fájások,szúrások,rosszullétek...

A fiúk már csak ilyenek:)

Még ki sem bújtak de már tönkreteszik az anyjukat:))

2010. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ne is mond.Már most agyonparáztat a kiscsávó,a nagyról meg ne is beszéljünk.Most 19 hónapos de igazi csibész.2 percre nem ül le a fenekére csak akkor pihen amikor alszik de azt sem viszi túlzásba.De azért IMÁDOM!!!
2010. ápr. 26. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvastam volna. Igaz én már a 32. hétbe vagyok. Napi 3x2 magnéziumot szedek az állandó keményedésre (hónapok óta) és az orvosom az előző vizsgálatokkor azt javasolta igyak egy pici konyakot esténként. Nem szoktam alkoholt inni, ezért egy doboz jó minőségű konyakmeggyet vettem és amikor már nem bírom, illetve a gondolataim csak a nyilalások,feszítések és keményedések körül mozognak (pedig van egy 2 éves kislányom, aki totá leköt, de ...) akkor eszek belőle egyet. Picit segít, próbáld ki nyugodtan.
2010. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz az ötletet.Kipróbáljuk.(Hátha jobban alszok tölle):))
2010. ápr. 26. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz már beszéltél az orvossal, de azért holnap ha haza érsz légyszives írd le mit mondott.Én is amásodik babámat várom, hál istennek eddig probléma mentesen,kislány lesz és 22 hetes vagyok.A kisfiammal is probléma mentesen ment a terhesség, annyi volt hogay 8 nappal túlhordtam, indítottak, és végül sürgősségi csázsár kellett, mert a köldökzsinór a nyaka köré volt tekeredve 2szer és rossz volt a szívhangja.

Remélem minden rendben lsz, és jó egészséget nektek! :)

2010. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen írok mi volt.Nektek is boldog babavárást és sok,sok egézséget kívánok.
2010. ápr. 26. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!