Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kinek sikerült...

Szülés után kinek sikerült lapos hassal kijönni?

Figyelt kérdés
Amikor én szültem körülöttem minden nőnek akkora volt még. Pocak,mintha 5 hónapos terhes lenne.Van egy ismerősünk O nagyon furán nézett,mert neki egyből lapos hasa lett még csak a két nagy melle volt neki amikor jött ki a korhazbol.(Állítolag) amit én nem igazán hiszek el de ha nem láttam nem tudhatom,így kíváncsi vagyok ,H csak nekem maradt szülés után has amivel több hónapot kuzkodtem ,H lemenjen vagy másnak is.
2020. jún. 10. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Én nem

Sajnos

3 hós a baba még mindik 18 hetes hasam van😅

De a szobatàrsam azonnal lapos hasú volt


Barátnőm a 3. Gyerek után is behorpadt hassal jött ki

2020. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Szobatársamnak és egyik ismerősömnek tényleg lapos volt a hasa.Ha nem tudom, hogy terhesek voltak el se hiszem.😂 Hát én nem voltam ennyire szerencsés.
2020. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Á, nekem kb ilyen félidős hasam volt :D
2020. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

🙋‍♀️ Jelen!

Teljesen lapos volt a hasam már a szülés utáni napon, simán a magasderekú farmeromba beugrottam hazamenetel előtt és úgy néztem ki mint aki sosem volt terhes. Emlékszem a szobatársaim csak álmélkodtak, hogy WTF, ők félidős terhesnek néztek ki szülés után. Hozzáteszem átlag 10 évvel fiatalabb voltam náluk, 24 éves voltam.

2020. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha hiszed ha nem ez sztem attól is függ, hogy kinek milyen a testalkata én 48 kg kezdtem 67 mentem be szülni ahogy meg szültem csodálkoztam, h úristen oda lett a pocakom... Lapos hassal mentem haza 2hét után a mérlegre álltam 51kg voltam most 8 év után ismét kismama vagyok 32 hetes és kicsi a pocakom azt hiszik hogy a 4.honapban vagyok :)
2020. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ikerszülés után 2 héttel meg se látszott rajtam a terhesség, lapos hasam volt. Aztán jött a karatén, akkor viszont híztam..
2020. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is teljesen lapos volt, minden régi ruhám simán jó volt. Sógórnőm meg még 3 hónapig olyan volt, minthe még terhes lett volna.
2020. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

En lapos hassal jöttem haza és a barátnőm is. Ruhában meg nem mondtad volna, hogy akkor szültem. Ruha nélkül látszott meg picit, hogy az izmok nem az igaziak, nyitva vannak és olyan kis plötty a hasfal, de ruhában ebből semmi se látszott

Sőt amikor kicsusszant a gyerekem, emlékszem pont a hasamat néztem (mert nyilván nem csuktam be a szemem, hiába mondták...) Szóval amint kint volt a gyerek az első mondatom ez volt: -jéé, hová lett a hasam?! Emlékszem a doki is meg a szülésznő is nagyon röhögött.

De pl nővéremnek maradt meg hasa szülés után, de neki is hamar lement. Szerintem sok mindentől függ. Többek között, hogy mennyit híztál. En 9 kg-t összesen és előtte is vékony voltam.

2020. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom hogy lapos hassal, mert nekem olyan sosem volt (mindig volt egy kis domborulat a hasamnál) de ugyanolyan kinézettel vagyok egy héttel szülés után mint terhesség előtt. Erre szerintem az lehet a magyarázat (hangsúlyozom nálam) hogy nagyon gyorsan képes a méhem újra eredeti méretűre húzódni. Szülés utáni 4. napon varratszedéskor az orvosom konkrétan ezeket a szavakat használta: a méhem tapintása olyan mintha nem is szültem volna.
2020. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem lapos lett, pedig nem vagyok fiatal. A titok: vészes terhességi hányás. 10 kg-val lettem könnyebb császár után, mint mikor teherbe estem. Jobb lett volna ha nagy hasam marad, mint végighányni fél évet.
2020. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!