Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért lehet az, hogy a szülés...

Miért lehet az, hogy a szülés utáni ciklusokban nem tudok tampont használni? Olyan mintha nem szívná fel a nedvességet, csak ott van mint egy "dugó".

Figyelt kérdés
Ez a szülést követő 4. Menzesz (az eddigi 28 nap helyett most 5 nappal előbb jött meg, ezt sem èrtem) és még mindig csak betétet tudok használni. Ha tampont teszek be, nem szív fel semmit, pedig a menzesz sajnos elég erős. 6 hónap telt el a szülés óta.

2020. jún. 13. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo vt egy ideig, kb 8-9.honaptol tudtam ujra betetezni. Mondjuk nekem a felhelyezes is fajt nagyon .
2020. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es. Nekem akkor fàj amikor kiveszem, próbáltam mini tamponnal is. Nekem tudom mi miatt nem működik a tampon, szülés előtt ilyen soha nem volt. Remélem visszaáll majd, mint neked.
2020. jún. 13. 08:22
 3/9 babyboom567 ***** válasza:

Én is így jártam,aztán kb mikor már 2 éves volt a gyerekem, akkor derült ki hogy méh-sülyedésem van.Nekem nagyon súlyos, a méhszáj kitüremkedik a hüvelyből.Pedig mikor szültem,még rendben volt,folyamatosan romlott le.

Meg lehet műteni,egyenlőre semmi komoly problémát nem okoz nekem.

2020. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első évben nekem se nagyon ment a tampon használata (szülés előtt azt használtam).De most már simán gond nélkül felteszem, nem fáj, nem kellemetlen. Nincs gond a méhemmel szerencsére.Orvos mit mond?Nézése meg magad, esetleg kezd el valami intim tornát ha az orvos is rábólint.
2020. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Orvoshoz sajnos még nem jutottam el mert ahol élek még karantén van és itt a szülés után nincs nőgyógyászati vizsgálat (6 hetes kontrol), tehát priváthoz kell majd mennem. Nekem szerintem valami sérvem lehet mert valamit mindig látok a hüvely bemenetnél, nem tudom hogy mi az, a hüvelyfal vagy más. A baba több mint 2 órát volt a szülőcsatornában szülésnél.
2020. jún. 13. 12:08
 6/9 babyboom567 ***** válasza:
az a méhszáj,nekem is ilyen,kitüremkedik.
2020. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon tudtam tampont használni a betéttől pedig egyszerűen undorodom. Ezért váltottam intimkehelyre. Ebből van puhább verzió ami nekem jó a meggyengült izomhoz és alacsony méhszájhoz való márka is van. Azóta komolyan mondom észre sem veszem kb hogy megvan, nekem nagyon bejött.
2020. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok: nalam semmi testi problema nem vt, egyszeruen nem ment.
2020. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamid meg van süllyedve.
2020. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!