Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt harmadik császárja...

Akinek volt harmadik császárja: hogy viselted? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2 gyermekem született, mindkettővel hosszasan vajúdtam, majd végül császár lett. Komplikáció ennyi volt, hogy nem tágultam, más nem. Az utolsó szülés óta 5 év telt el. Rászántuk magunkat, hogy jöhetne a harmadik, de még nem voltam orvosnál, hogy rákérdezzek, hogy mi a helyzet egy harmadik szülés esetén.


Nálatok hogy volt? Egyértelmű volt, hogy császár lesz, vagy próbálkoztatok harmadszorra is? Mire lehet ilyenkor számítani?



2020. jún. 12. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Bár engem csak egyszer császároztak, de barátnőm három császáron van túl.

Nálunk második császár után automatikusan császár lesz a harmadik is.

Gyakrabban csináltak nála ultrahangot, nézték a hegvastagságot.

Neki a harmadik császár volt a legfájdalmasabb, ő el is köttette magát utána.

2020. jún. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem most volt 1 hete a 3.császárom. semmivel nem volt másabb mint az előző kettő, problémamentes volt a terhesség is, miután felnyitottak mondta a doki hogy 2 császár után sem volt semmiféle összenövésem. Másnap egyedül keltem fel és mára teljesen jól vagyok. Nem kötöttek el, szóval még akár vállalhatunk is babát ha szeretnénk. :)
2020. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!