Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire pontos a gólyahír teszt?

Mennyire pontos a gólyahír teszt?

Figyelt kérdés

Nem késett a menstruációm, 1 hete volt meg, tegnap ugyan olyan roszul éreztem magam mint amikor állapotos voltam, ezért csináltam egyet.

Halvány csík, de ha csak jobban megnézi valaki akkor látszik.

Ultrahangra jövőhónap elejére kaptam időpontot, szóval légyszi ne olyan válaszokat hogy menjek el, köszönöm a segítséget :)



2020. jún. 16. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha véreztél, akkor kevés az esélye, hogy terhes vagy. A gólyahír teszt nekem eddig még mindig kimutatta a helyes eredményt.

Vagy az lehet, hogy A. terhes voltál, csak a menzesszel távozott és a hcg benned van még, vagy B. lehet, hogy terhes vagy, csak nem elég a progeszteron, ezért véreztél vagy C. fals eredményt kaptál mert selejtes a teszt.

2020. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Ez az én kérdésem. Nekem nem lett baba, a többi tesztem is negatív volt. Szerintem a gólyahír ilyen, hogy halványan van rajta csík, azaz a reagens látszik.

2020. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Száradasi csíkos ez a fajta teszt.
2020. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!