Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gólyahír teszt szokott szellem...

Gólyahír teszt szokott szellemcsíkos lenni? Képet csatolok.

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklusom 35. napján. Szoptatok, valószínűleg azért tolódik ki ennyire a ciklusom, bár fél éve menstruálok, mégis 28-32 napon belül eddig mindig meg jött. A hónapban nem voltunk sokszor együtt, amiből terhes lehetek esetleg, az a május 8.ai együttlétünkből lehet. (Előtte utánna nem voltunk együtt)

Ma csináltam egy gólyahír tesztet, én halvány pozinak látom, de lehet csak szellemcsíkos. Nagyon halvány, fóton meg még halványabb. Esetleg volt akinek szellemcsíkos volt ez a fajta tesztje? Ha holnap sem jön meg, veszek facelle tesztet, és megcsinálom.


2020. máj. 19. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:
2020. máj. 19. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom mit mondasz, de ez egy negatív teszt.
2020. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Szellemcsíkos. Legalábbis én is jártam így vele, másik típusú aztán simán negatív lett.
2020. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
A 8-i együttlét óta nem telt el annyi idő, hogy erősen mutassa a teszt. Barmi lehet ebből, ha bennr van a pakliban a terhesség is.
2020. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Baromi korai volt a teszt. Együttlét után 14 nap kellhet. Ez elég negatív. Érdemes lenne amúgy ovutesztet csinálnod és akkor tudnád mikor van ovud :)


Minden esetre sok sikert!

2020. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Össz. Vissz 5 ovu tesztet csináltam, amikor a folyásomból úgy gondoltam, hogy ovum lehet. Nem volt pozi egy sem. Tudom, hogy egymás után kellene rendszeresen, de a szoptatás miatt össze vissza van az ovum, egész hónapban meg nem akarok csinálni. (Egyik hónapban 15. Napon, aztán a 21.en) Érezni szoktam ovu fájdalmat, olyankor csinálok tesztet, ami full pozitív. Ebben a ciklusban nem éreztem a szokásos fájdalmat, szóval lehet, ovum sem volt. Azért mégis kicsit reménykedek, hogy baba legyen, de ha nincs akkor sincs baj, csak akkor jönne már meg. 😊
2020. máj. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!