Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tokár Tomiék babája megszületh...

Tokár Tomiék babája megszülethetett már?

Figyelt kérdés

2 napja kiírták, hogy elindultak a kórházba és amint megvan a baba jelentkeznek. De azóta semmi hír, 2 nap alatt.


Eddig mindig mindent kitettek, nem valami baj lehetett?


2020. jún. 22. 11:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, Lukovics Tamara babás képe alá már írt Dóri egy vidám hangvetelű kommentet, biztosan minden rendben de hadd pihenjenek, ismerkedjenek a babával. Attól, hogy média szereplők még nem kell azon nyomban ahogy kibújt feltölteni a gyereket. Én speciel csak akkor töltöttem fél képet a babámról amikor már otthon voltunk, a kórházi napok alatt csak örömittasan nézegettem 0-24.
2020. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem már megszületett csak nyilván kiélvezik ezt az első időszakot és végre nem osztanak meg mindent rögtön.
2020. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk az hogy kedvesen írt oda, nem jelent semmit, hiszen ez alap sztem. Nekem csak fura, hogy állandóan posztoltak mindenről, ha örültek akkor is. Szóval lehet valami újságra varnak, de akkor miért írtak ki hogy azonnal jelentkeznek..
2020. jún. 22. 11:50
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
Ha baj lenne a gyerekkel nyugodj meg, hogy nem mások képeit vizslatná meg kommentelgetne... Nehogymár számonkérd őket azért mert nem mutatják meg azonnal a saját gyermeküket.
2020. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Dehogy kérem számon csak felmerült bennem. Ha számon kérném ott kérdezném nem itt. Amúgy simán lehet hogy nehéz szülése volt akár egy császáros vegkimenetellel és azért nem került erre még sor. Olyan kis törékeny ez a csaj, hatalmas hasa volt, csodálkoznék ha könnyen megszült volna.
2020. jún. 22. 11:55
 6/32 anonim ***** válasza:
24%

Hű, fogalmam sincs, kik ők, de azzal nem értek egyet, amit íz elsők írnak, hogy hadd pihenjenek.

Igen, pihenni joguk van, de akkor nem illik előre beharangozni, hogy ha van valami, szóéunk. Akkor mondja azt, hogy szia, megyünk szülni, de utána kérünk egy kis nyugit, majd jövünk.

2020. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom :)
2020. jún. 22. 12:38
 8/32 babyboom567 ***** válasza:
29%

Nem vagyunk közszereplők, sima hétköznapi emberek,és apás szülés volt,sőt nem vagyunk egy orrba-szájba posztolók sem, de amint meglett a baba a férjem kiposztolta, meg a fontos embereket felhívta(anyukámat, mamáékat).Ettől még megvolt a nyugi, és utána is maradt idő csodálni:)

Szerintem illene kirakni valamit, hogy "minden rendben, 3an vagyunk", vagy ilyesmit.Ez kb 10 másodperc.

Különben nem tudom ki ez,nem szoktam celebeket nézni,De aki közszereplő, és eddig is beengedte az életébe az embereket, attól ez a 10 másodperc elvárható.

2020. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Egészen elképesztő, hogy több százan kérdezgetik őket, hogy na mivan már, nem is értem komolyan, nektek nincs saját életetek, hogy ezek a dolgok ennyire érdekelnek?
2020. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%

9, ha azt mondod anyukádnak, mikor nyaralni mész, hogy ha odaérek, hívlak, akkor ha odaérsz, hívd. Ha nem akarod, mondd azt, hogy majd hívlak onnan valamikor.

Na, ez pont ugyanilyen. Ha azt mondod, szólunk, akkor szólj, mert ez lesz a vége, hogy aggódnak és zaklatnak.

Ha néhány nap nyugit akarsz, a kutyát nem fogja érdekelni.

CSak amit ígérsz, be kéne tartani.

Én továbbra sem tusom, kik ők (de most meg ogom nézni), csak magáról a helyzetről van véleményem.

2020. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!