Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit lehet mondani annak a...

Mit lehet mondani annak a házaspárnak akinek elmegy a baba? Már majnem megszülethetett volna.

Figyelt kérdés
Barátaink februárra várták a babát,már ház bababiztos,bet
2015. dec. 24. 10:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Berendezve minden, megvéve pelus,kencék,ruha,berendezés,ami kellhet ha hamarabb jön.

Nemrég voltunk náluk,mi is babás dolgot vittünk,stb,stb.

Tegnap meghalt a baba benne,nem tudunk részleteket,egyelőre nem is tudjuk elvileg,csak háttérinformáció.

Mit lehet mondani? Mit nem? ( jo,aut h majd lesz másik,evidens hogy nem mondjuk)

Nekünk nincs még gyerek,elképzelni is nehéz,főleg így karácsonykor

2015. dec. 24. 10:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzalmas.... én csak annyit mondanék hogy sajnálom, és bármi van, hívjanak bármikor, amiben tudok segítek, akár csak azzal hogy meghallgatom őket. Nagyon mást nem tudsz csinálni, jobb ha most kettesben dolgozzák fel, de tudják, hogy rád számíthatnak.
2015. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szóljunk hogy tudjuk és sajáljuk? Vagy hagyjuk hogy ők monfják? Találkozni nem fogunk kb január végéig,nem lakunk közel.

Basszus,7. hónapban volt, ennyi idősen már más baba megmarad ha korababa is :(

2015. dec. 24. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám míg Ők szólnak, ha felkészültnek érzik magukat, először nekik kell felfogni, és feldolgozni.Ha szóltok hogy tudjátok, abból még baj is lehet, hogy kitől.
2015. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lina63 ***** válasza:
Ha igen jó barátok vagytok akkor elmondhatod, hogy hallottad milyen szörnyűség ért, és ha kell valami amiben tudsz segíteni segitesz, akár azzal, hogy meghallgatod. A témát ne hozd fel csak ha felhozza.
2015. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Párom barátjáéknak az utolsó napokban halt meg a babájuk, már a szülésre készültek (programozott császár), de amikor ment, már nem élt :( Mi tőlük tudtuk meg, természetesen kifejeztük részvétünket, elmondtuk, hogy nagyon sajnáljuk. Ilyeneket tényleg ne mondjatok, hogy lesz másik stb. Jobb egyszerűen fogalmazni, álljatok rendelkezésre, ha bármiben segíteni kell, akár lelkizés...
2015. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Várnék, mint 4.es is tanácsolta.
2015. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jesszusom. Ez borzalom. Ezert feltem naprol napra mindkét labyomnal.
2015. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Velem is ez történt. Nekem a 8 . hónapban halt meg a babám. Szerintem most hagyd egy kicsit. Majd később felhivhatod őket hogy részvétet nyilvánts. Csak ne mond nekik hogy majd lesz másik és hogy jobb ha most történt mint később meg ilyesmit. Várd meg hogy ők mit reagálnak ha nem akarnak beszélni róla ne erőltesd.
2016. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felhivtuk őket még aznap végül,elég beszédesek voltak,barátok közül mi mertük felhivni őket.Végre volt valaki aki nem a család,és mi nem jajgattunk nekik.
2016. jan. 6. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!