Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfy kórház szülészet...

Péterfy kórház szülészet tapasztalatok? Melyik orvost ajanljátok?

Figyelt kérdés
Pozitív terhességi teszt utan orvos es kórház választás elott állok es érdekelne, hogy valaki szült-e mostanában ebben a kórházban illetve ha igen akkor volt-e fogadott orvosa vagy szulesznoje. Ezen kívül az is érdekelne, milyenek a kórház adottságai, van-e két vagy 1 agyas szoba illetve milyen a tisztaság illetve támogatják-e a tér estet es úton való szülést?

2020. jún. 29. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Van peterfyben szültem fb csoport, azt ajànlom.

Tavaly szültem ott. Alapìvànyi szoba van, 1 francia àggyal ìgy apa is veled maradhat vègig, fürdő is van èn ilyenben voltam, 12 000/ èj.

Van 2 àgyas sajàt fürdős ez 5000/èj.

Mindenki embersèges, segìtőkèsz. Volt sajàt dokim, szülèsznőm privàtban szìvesen mesèlek ròluk, szupik voltak.

De màs dokikkal, szülèsznőkkel is talàlkoztam, mindenki segìtőkèsz volt. Csecsemősők is teljesen. Csàszàrnàl apa is ott lehet, ő kapja meg a babàt bőr kontaktra. Termèszetessèg pàrtiak, nincs kötelező gàtmetszès/beöntès/borotvàlàs

Mi az a tèr este? :)

2020. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm! Ne haragudj, elirtam mert termeszetes partit akartam irni :)
2020. jún. 29. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha nem az a körzetes kórházad csak úgy szülhetsz ott ha fogadsz orvost. Amúgy az első által ajánlott csoport tényleg jó.
2020. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!