Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szentesi kórház szülészetről...

Szentesi kórház szülészetről mi a vélemény, tapasztalat? Fogadott orvossal!

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas hentesek? Nincs higiéni, a csecsemősök bunkók. Megbántam örök életre, hogy oda mentem.
2020. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ott szültem februárban. Én meg voltam elégedve a dokimmal, és a szülés körülményeivel. A csecsemős nővérek közül 2 kivételével mind bunkó volt.4en voltunk egy szobában, a lányok is hasonló véleménnyel voltak.
2020. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Undorító. Császár után amikor felállítottak kimemtem tusolni.Fél órát (értsd szó szerint)álltam ,hogy legyen langyos víz, a lefolyó eldugulva a mocsok bugyogott fel a lefolyóból, bokáig álltam a dudás vízben ,a menyezetről potyogott a penészes vakolat.2szélyes szobába voltam,ahol a cuccaimat még csak egy szekrénybe sem tudtam betenni.Az egyik csecsemős mond valamit ,te úgy csinalod másnap és a másik ezért leszid. Fuh ellezdtem írni, de inkább nem folytatom ,mert reggelig tudnám sorolni.Ha van lehetőséged kerüld el ...csak ezt tudom tanácsolni.
2020. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elnézést az elírások miatt ,friss élmény gyorsabban gépeltem mint ahogy visszaolvastam volna :D
2020. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem valami biztató,de kecskemétiről se hallottam jobbat😞
2020. júl. 17. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megteheted akkor menj hodmezovasarhelyre.

Hihetetlenul kedvesek ott, rend es tisztasag van. Nagyon alaposak, ovatosak.

Nem mint szentesen

2020. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem az messze van. Kecskeméti szülészet vagy Szentes,fogadott orvossal, jöhet szóba. De mindkettőről szinte csak rosszat hallani😟Lesz, ami lesz..
2020. júl. 17. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:

A szentesi szülészetet tán most újítják fel.

Nővéreknek kis csoki meg lof*sz, hátha kedvesebbek lesznek...a doki meg úgyis fogadott.

2020. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!