Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után sikerült a lapos has?

Szülés után sikerült a lapos has?

Figyelt kérdés
1;5 éve szültem kb 7 kg maradt rajtam persze a hasam már N olyan mint régen és maradt kispoci.Ma azt mondta a férjem ,hogy ha neki ilyen lenne O ki sem menne az utcára se,ja és ne vegyem magamra de ő gyerek mellett is biztos csinálna a felületeket....És egy szar kifogás amit mondok hogy nincs időm mert az hogy nincs segítség attól ha akarnék leadnam a plusz kg....Hiába hogy O sose segít,és alig van itthon a munka miatt.Es nem számít ha 11 kor is alszik el a gyerek mehetnek meg utána futni..Csak nekem esik ez rosszul?70 kg vagyok,63 voltam és 174 magas vagyok...
2020. júl. 26. 23:52
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Vagyis beszélgettünk,és mondta hogy nem zavarja ,hogy kövér vagyok.....de ha neki ilyen bele lenne O ki sem menne....
2020. júl. 26. 23:54
 2/49 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora egy érzéketlen, felületes férj! Semmi empátia nem szorult belé. Aki szeret, az nem akar megbántani...
2020. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Igen most én is így érzem.De szerinte ő őszinte ,és attól szeret és ha nekem jó akkor legyen csak mondta ,hogy ő bizony nem viselné el és már tett volna érte
2020. júl. 27. 00:10
 4/49 anonim ***** válasza:
74%
A férjed paraszt, te meg lusta vagy, így jó? 🤷🏼‍♀️
2020. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
61%

Nem baj ha elmondja ha zavarja a felesleg rajtad mert hat ki mondja meg ha nem a férjed, gondolom te is neki akarsz tetszeni de azért ezt szépen is be lehetett volna

csomagolnia. Jobb nem lesz attól ha mindig azt mondja amit hallani akarsz, akkor meg hol az őszinteség ugye?

2020. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
73%

Hát megértelek, nem kellemes ezt hallani. Nekem is mondta már a férjem, hogy nem lenne baj, ha fogynék kicsit. Persze nem így mondta, de ez a lényeg. 172 cm és 72kg vagyok. Én sem érzem így jól magam. Szeretnék is fogyni.

A lényeg, hogy ezen nem sértődöm meg. Tény, hogy van rajtam felesleg. A férjem így is szeret, de mindketten örülnénk, ha visszafogynék. Szóval most ezen vagyok

Segítség nekem sincs, de igazából az mindegy. F8az étkezésen múlik a dolog.

2020. júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
41%
2 szules utan is. A ferjed eleg bunkon mondta el, de igen, masfel ev alatt mar le lehet fogyni, ha akarsz. Viragzik az online edzesprogramok idoszaka..
2020. júl. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
90%

Én a kedves férjedet jól nyakon vágnám.. kicsit állj a sarkadra és homályosítsd fel hogy valószínűleg az elmúlt másfél évben éjszakáztál, szoptattál a gyereke körül ugráltál folyamatosan , nem ez volt az első. De nagyon szívesen kirittyented magad amíg ő kiveszi a részét a babázásból és vigyáz rá...

.. ne haragudj de azért nem 5-8 évről beszélünk.. épphogy megvolt az első szülinapja a gyereknek..

2020. júl. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
77%
Szép és jó, hogy az étkezésen múlik, csak szoptatás alatt nem ajánlott diétázni. A kérdező meg amúgy sem kövér. Épp csak van egy kis pocakja. Meg aztán a terhesség alatt kinyúlik a bőr is. Mondja el ha erről van szó, oké. De lehet ezt ám szebben is. Pláne olyan valakinek aki egy fűszálat nem tesz otthon keresztbe. Többemberes gyerekem van. Megértem ha valakinek nincs ideje gyerek mellett edzeni is.
2020. júl. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
86%

"Ma azt mondta a férjem ,hogy ha neki ilyen lenne O ki sem menne az utcára se..."


Hát erre nekem az lenne a válaszom, hogy ne aggódjon, a valoperre azért elmegyek. Ilyen bunkoval nem tudnék együtt élni.

2020. júl. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!