Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz leadni az...

Mennyire nehéz leadni az utolsó 5-6 kg-t?(Lapos has a cél)

Figyelt kérdés
180 cm vagyok és 82 kg, férfi. Egy kisebb úszógumi van a hasamon, kb az összes háj ott gyűlik össze, sehol máshol nem látszódik. Tudom h nem tűnik rossznak a magasság/testsúly arány de elég rosszul néz ki mert viszonylag nagy a hasam ellenben a lábszár meg alkar vékony hiába edzek keményen. Sosem voltam igazán kövér, ez a 82 kg úgy jött össze h kb azt eszek iszok amit akarok. Viszont meglepoen kis adatokkal jól lakom, tehát nem eszek sokat. Most viszont száműzöm a cukros üdítőket meg gyors kaját, szerencse mert amúgy is szeretem a csirkemellet, halat, zöldségeket. Szóval a kérdés az lenne h mennyire nehéz leadni az utolsó 5-6 kgt? Lapos has a cél, ehhez elég ha kicsit oda figyelek, ergo lehető legkevesebb cukor liszt meg gyorskaja? Vagy muszáj kalóriát számolni meg csak natúr csirkemell fér bele, párolt zöldséggel barna rizzsel? Egyáltalán nem vagyok hizekony viszont lefelé is nehezen indulok meg. Nektek mi volt a lapos has ára? Mennyire volt nehéz, mit ettetek vagy zártatok ki az étrendetekből? Nő férfi vélemény egyaránt jöhet.
2020. máj. 24. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben első körben nem kínoznám magam, hanem kipróbálnám, hogy ahogyan írtad, minimális odafigyeléssel, tiszta kajálással és edzéssel milyen eredményt érhetek el. Adnék neki pár hetet. A natúr csirkét párolt rizzsel azért nem ajánlom, mert azt az eredményt amit azzal érsz el, nem fogod tudni fenntartani. Ugyanis meg fogsz undorodni a kajától. A szénhidrátot csökkentsd, eddz, és adj időt magadnak, 12 hetet kb. Utána vizsgáld felül az eredményt.
2020. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én 183 kg vagyok és jelenleg 75 kiló körüli a testsúlyom. 82 kiló körül mozogtam átlagosan, aztán egy jó kis szakítástól annyira nem volt étvágyam, hogy lementem 77 kg-ra. Eközben láttam Torma Valentin egyik videóját, ahol elmondja, hogy 177cm magasan ő 80 kg és ügye a srác szín izom, ezzel szemben nekem úszógumim van, nincs rajtam izom és nehezebb vagyok, mint ő. :D Hát ekkor jöttem rá, hogy bizony van rajtam egy pár kiló, és saccra kb 70 kilósan lehetnék úszógumimentes.


Elkezdtem jóval kisebb adagokat enni, napi minimum 3 liter vizet inni, zöldséget napi rendszerességgel fogyasztani, egyetlen nasinak a natúr johurt+gyümölcs kombót hagytam meg, minden reggel mosdóhasználat után mérem a súlyom(amit erősen javaslok Neked is!) és megy lefele szépen a súlyom.


Ezt nagyjából az elmúlt 1,5-2 hónapban csinálom és voltak kilengések, ahogy próbálkoztam a dolgokkal. Kalóriát nem számolok, szemre próbálom belőni a mennyiségeket, és egyelőre működik így is. A legmeghökkentőbb számomra az volt, hogy utánanéztem ételeknek, és nem is gondolná az ember, hogy ennek-annak milyen magas kalóriatartalma van a kis adagok ellenére is.

2020. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%
*Jó lesz az 183cm magasnak is*
2020. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hasizom gyakorlatok nélkül nem lesz laposabb a has.
2020. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lapos hashoz nem kellenek hasizom gyakorlatok, csak a kocka hashoz. Kardióval az egész testről egyenletesen lehet leszedni a zsírt és laposnak lapos lesz a hasad is. Nyilván, ha kockákat akarsz látni, akkor tolni kell neki a hasizmot, de szerintem ezt a kérdező is sejti.
2020. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emeld 1.5-2 gramm/testsúlykilogrammra a fehérjét. Itt le fognak hurrogni, de edzés után nyugodtan toljál egy adag tejsavó proteint. Ha éhségrohamod lenne, vagy édesség kívánás, akkor is mehet.

Sok csirke, hal, marha. Igen, meg lehet unni, de váltogasd a fűszerezést és akkor lehet bírni.

Párolt/olívaolajon pirított, vagy sütőben sütőpapíron sütött zöldségek. Cukkíni, brokkoli, spenót, padlizsán, paradicsom, paprika, édes burgonya (itt magasabb a ch). Én variálom ezeket konzerv zöldbabbal, céklával vagy vörös káposztával.

O cukor, finomliszt, nasika, rágcsa.

Sok-sok víz. Én 60 kg nő vagyok és 3-4 liter vizet letolok.

Amikor megáll a fogyás vagy már nem bírod agyilag. Sem. Akkor jöhet egy kis Scitec Full Burn. Esetleg egy kis tesztó fokozó T/GH.

2020. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!