Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után volt...

Császármetszés után volt másnak is többször pecsételő vérzése?

Figyelt kérdés
Nekem 7 héttel utána 3 napig tartott és nagyon minimális volt sztem ez talán a mensim volt,de azóta is tapasztaltam már 3.jára,minimális pecsételő vérzést.Ez normális szerintetek?A hasam most nem görcsöl.
2010. aug. 4. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Igen nekem is volt,6.héten megjött majd kb.2 hónapig semmi aztán szinte 2 hetente pecsételtem és még most is 2 mensi között(1 éves a kisfiam).Gondolom szoptatsz?!Attól van vagy ha fogamzásgátlót szedsz akkor attól is lehet!

Remélem tudtam segíteni:-)

Üdv.A

2010. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,köszi.Szoptatok még,de soha nem tudom,hogy most megjött vagy mi van mert ahogy jön el is múlik csak pár napig tart.Ha sokáig vacakol majd felkeresem a dokimat de addig nem akarom míg nincs jelentősebb mennyiségű vérzésem.
2010. aug. 7. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én is voltam a dokinál mert mostanra már nemcsak pecsételés volt hanem erős görcseim is, volt hogy görcsölés közben nem is volt pecsételés!Megvizsgált uh-al is de semmi,azt mondta hogyha az mondom hogy panaszmentes vagyok elhitte volna mert minden rendben van!Tuti hogy a szoptatás miatt van,nagyon rossz tényleg hogy nem tudod mi van de egyszer elmúlik(amikor már nem szopizik a pici)

2010. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!