Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A joslo indulhat a hatbol?

A joslo indulhat a hatbol?

Figyelt kérdés

Mar 1,5 orna belul kb 3 eleg erdekes fajdalmam volt, nem a derekam hanem, kicsit feljebb neha bele szur olyan 5 mp-re. Egyebkent nem faj olyan veszesen de nem tudom hogy ez vajon joslo lehet? Volt valakinek hasonlo?

39+4 hetes kismama



2020. aug. 19. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld a fájásokat, van ilyen applikáció amivel könnyen tudod mérni. Ha sűrűsödik és erősödik akkor ez az. Illetve vegyél egy meleg fürdőt, mivel ha csak jósló akkor elmúlik, de ha nem akkor ez már az.

Amúgy pedig sok sikert! :)

2020. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel.Meleg fürdő után ha elmúlik akkor jósló,ha nem akkor indul a buli.Ezek a frontok "meg szokták forgatni" a kismamákat,több a szülés ilyenkor.Szorítok.🙂
2020. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a derekam akart leszakadni, amikor már tényleg beindult a szülés. A derekambol indult a fájás és sugárzott előre a hasam aljába, egyre erősebben, hosszabban.
2020. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a derekam görcsöl napok óta. Nem enyhíti a melegvíz, de ezekszerint josló mert baba még sehol
2020. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyósom mondta 2 fiút szült, hogy 1.-vel majd leszakadt a hasa, 2.-kal leszakadt a dereka. Első hasfájós volt, sokat bukott, és sosem aludt tőle, második evett, büfizett, aludt mindenki jókat :D Hát nem tudom, mert nekem is fiam van, sehol egy fájás nem volt, még infúzióval sem, és sosem aludtunk, semmivel nem lehetett vígasztalni, pedig 1,5 évig cicizett. Anyós mindkettőt csak 1 hónapig tudta talán etetni. Mamám 13 gyereket szült, ő mondta nincs egyforma szülés, nincs egyforma gyerek, sosem tudod, csak mikor már elérsz arra a pontra, hogy ide kell egy orvos :D A fájásról sosem tudni, hogy mi lesz belőle. Ha erősödik, nem múlik, akkor jön a baba :) Ha jön-megy, vagy gyenge, akkor még nem jött el az idő, csak gyakorol a méh.
2020. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!