Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek könnyű volt a terhesség...

Akinek könnyű volt a terhessége, panaszmentes, annak milyen volt maga a szülés? Gyors, könnyű vagy nehéz?

Figyelt kérdés

En tünetmentes vagyok, 5 hónapos.

Kiváncsi vagyok, hogy másoknak hogy alakult.



2020. aug. 19. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia.én két kisfiúnak adtam életet.Terhességem tünetmentes volt.Kifejezetten jól éreztem magam.Az első babàm 3hettel előbb jelezte hogy jönni akar..Végül is p.ken kezdődött a fàjàs de össze vissza még.Szombat hajnalba mentünk be ahol volt butokrepesztés és oxitocinos infúzió mert nehezen tàgultam..De vêgül 10:30kir megszületett és csodàlatos volt.Amasodik babám 4nappal elöbb jött..Cs.kön kezdödtek a fàjàsok..össze vissza még P..Ken és szombaton is..Vasàrnap màr jobban alakult így este 16kor mentem be 3. 4perces fàjàsokkal..szintén burokrepesztés..sétàlhattam labdàn ültem zenét hallgattam végül este 22:55kor megszületett a kis dràga...nàllam nem volt igaz az a mondàs minél több gyermek annàl könnyebb...kitartàst neked és minden rendbe lesz biztosan..👍😄
2020. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Trivapetrovicsnora ***** válasza:

Szia! A terhességem teljesen problémamentes volt, semmi rosszullét, semmi hányás, sőt.. jó ideig nem is látszódott rajtam (a végére aztán szépen kikerekedtem 😂). Na a szülésem már egész más téma.. 💁‍♀️ Kiírt időponton befeküdtem, terheléseket kaptam de semmi, még 5 napot ráhúzott.. aztán mikor beindult 13 órát vajúdtam. Nem tágultam szinte sehová, mikor nagy nehezen szülőszobára kerültem felgyorsultak az események.. de az már nagyon rövidnek tűnt az előtte levőhöz képest. Végülis természetes úton gátmetszéssel született meg a kislányom 3850 grammal és 51 centivel.. 🥰

Összességében nagyon könnyű terhességem volt egy nagyon nehéz szüléssel.. de minden percét megérte!

2020. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az elején minden héten más bajom volt, egy hétig fejfájás, következő héten állandó szédülés stb. Majd ezek elmaradtak és szintén az elején a végéig fájt minden mozdulat, az ágyban elfordulni is kín volt, felkelni is. Az utolsó időszakban gyomorégés, előtte sosem volt. Éjjelente hányásra ébredtem, időm se volt kiérni. Lavor mellett aludtam kb. Indított szülés volt, 16 órát vajjudtam, nagyon fájt. Amikor eljutottam addig hogy nyomni kellett az már jobb volt, talán a tudat hogy mindjárt vége 😃
2020. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!