Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek könnyű volt a terhesség...

Akinek könnyű volt a terhessége, panaszmentes, annak milyen volt maga a szülés? Gyors, könnyű vagy nehéz?

Figyelt kérdés

En tünetmentes vagyok, 5 hónapos.

Kiváncsi vagyok, hogy másoknak hogy alakult.



2020. aug. 19. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Könnyű terhességem volt (én legalábbis annak éltem meg, bár az első trimesztert végighánytam és a 24. héttől diétáztam GDM miatt, de amúgy szuperül bírtam fizikailag és lelkileg is), és a szülés is ennek megfelelően gyors és könnyű. Gyorsan tágultam (azt hittem, tovább fog tartani első babával, nem siettem nagyon a kórházba, de amikor már átlag 2-3 percenként jöttek a fájások olyan 3 órával az első halovány kis fájás után, akkor azért megijedtem- szerencsére a kórház itt van mellettünk az utcában, szóval annyira nem kellett messzire mennünk), és a lányom is nagyon ügyesen tudta, hogyan kell megszületnie, nekem szinte alig volt tennivalóm :D Összességében 7 óra telt el az első fájástól kezdve odáig, hogy a kezembe vehettem, és nagyon pozitív emlékként maradt meg bennem.
2020. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Könnyű volt mindkettő. És szuper császár lett a vége mindkettőnek. A második már program, az kellemesebb volt.
2020. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltak tüneteim, de viszonylag könnyű terhességem volt. Az elején hánytam pár alkalommal, meg a végén volt kissé nehéz, de hát ez érthető. Maga a szülés nem volt nehéz és túl fájdalmasnak sem mondanám, de a tágulás (nehezen tágultam) fájdalmas volt, meg a toló fájások is. 7-8 óra alatt lett meg a lányom.
2020. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Élveztem a terhességeimet, csak pár hetet émelyegtem. Az első szülésem indított volt és 3 órás. A második spontán indult és 2 órás.
2020. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Könnyű terhességem volt, egyszer sem voltam rosszul, nagyon keveset híztam, nem vizesedtem, nem volt semmilyen komplikáció, végig aktív voltam de rendesen tudtam éjjel aludni az utolsó napig. Indítani kellett a szülést végül de így is tökéletes gátvédelemmel született a babám, a ballonfelhelyezéstől számítva 17 óra volt.
2020. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2 ilyen egy olyan


Mind2 terhességem teljesen panaszmentes volt

Se émelygés

Semmi


Első szülés komplikált lett.. nehéz volt

Vákuumos


Második nagyon könnyű..

2020. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Problémamentes terhesség, problémás szülés, sürgősségi császárral.


Fiamnak maradnia is kellett, most 3 hós, és csak most hagyhattuk abba a gyógyszerét...

2020. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem volt velem a terhesség alatt, (38 héttől vizesedtem de ennyi)

Program Császárral szültem, hamar felepultem.

( a császár a baba állapota miatt kellett, ugyanis kiderult hogy szívbeteg)

2020. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Könnyű terhesség, kevés hízás, végig jóga meg intimtorna, sok sétálás. Boldog és kiegyensúlyozott voltam. 4 óra alatt megszültem, teljesen jó élmény volt. Na utána viszont a gyerekágy alatt depis lettem, az brutál 💩 volt... Senkinek nem kívánom.
2020. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Panaszmentes terhességeim voltaknsemminhanyinger hanyas esetleges magasvérnyomás semmi jottem mentem.dolgottam sokat mozogtam 5honapos korig még edzőtetembe is jártam az első terhességemnél 8hos korig bringáztam is az első szülésem 10 órás vajudás volt a masodikat pedig buruk repedés miatt indotották 8oras volt de viszont könnyű! 💟
2020. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!