Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után ugyanúgy kb.6...

Császár után ugyanúgy kb.6 hét vérzés várható?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem kb. annyi volt utána. Mikor mentem vissza a dokihoz kontrollra előtte pár nappal maradt el.
2010. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hetes vérzés (bár változó kinél mennyi idő) azért annyi, mert egy nagy seb marad a méhlepény után a méhfalon. Ez független a szülés módjától.
2010. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, csak esetleg más, ha leválik magától a spontán szülés folyamán, és más, amikor a műtét során leválasztják.
2010. aug. 5. 11:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Annyiból más talán, hogy a császárnál azért ott kitisztogatnak, a méhlepény helyét, és rendes szülésnél meg magától tisztul a szervezet. Én pl. a fiamat császárral szültem, és nem emlékszem pontosan meddig véreztem még utána, de tuti nem 6hetet.Amikor vissza mentem a 6 hetes kontrollra, szerintem akkor már 1-2 hete abba maradt.

De ahogy írták elöttem ez is egyén függő.


36h kismami

2010. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 4 hétig véreztem császár után,és szerintem is így kevesebb a vér...nekem alig volt csak elején volt több aztán már szinte alig,a szobában a lányok akik természetesen szültek nagyon véreztek,mindig cserélni kellett az ágyneműk de persze ez alkati kérdés is...
2010. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-5 hét, de nekem inkább olyan csúnya "gennyes" vér távozott. Gondolom a seb ahogy tisztult. Beszéltem erről a dokival, ez nem volt kóros elváltozás és még gennygyűjtőm is volt 1 napig a császársebben.
2010. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is 6 hétig!
2010. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 és fél hétig volt intenzív, utána 1 hétig barnáztam.
2010. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt hallottam, hogy a császárosok nem véreznek olyan sokáig mert műtét közben "kiporszívózzák" őket. Nem tudom mi igaz belőle... Császárral szültem és majdnem 3 hétig véreztem, de lehet ha simán szülök akkor is ennyi ideig vérzek. Ezt már sosem tudjuk meg :)

2010. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!