Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha minden ilyen egészségügyi...

Ha minden ilyen egészségügyi dologtól rettegek, sokkal rosszabb szülésre készüljek, mint mondjuk az átlagnak szokott lenni?

Figyelt kérdés
Egészségügyi dolgon (nem tudtam másképp megfogalnazni) értem pl a műtéteket, vagy csak egy sima vér vételt, de minden szurassal, vagassal járó dolgot is. A vér látványát sem bírom.
2020. aug. 26. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szerintem. En is így voltam. Nem tudom hány hetes terhes vagy, de en a második trimeszterben már mégsem éreztem a verveteleket, szules közben az infuzio se érdekelt már. Sőt meg a gátvarrás közben is nevetgéltünk az orvossal, pedig fajt is. Szoval szerintem hozzáállás kérdése is. És eldöntöttem, hogy oké, akkor ez engem mostantól nem érdekel, pedig korábban egy szurit nem voltam hajlandó beadatni.
2020. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül de mentálisan ha van benned egy ilyen gát az bizony hátráltathatja a folyamatot ha majd odakerülsz, értem ez alatt pl azt, hogy lassan tágul az ember, leállhat a folyamat, fájásgyengeség stb. Érdemes lenne szülésfelkészítőre járni vagy valamilyen ehhez kapcsolódó tanfolyamra, hogy egy kicsit felkészülj mi fog rád várni és elhessegesd a stresszt.
2020. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es ami azért különösen “jó”, mert amiket emlitesz, császárt eredményeznek és az ugye meg több “orvosi dolgot” jelent, mint egy sima szules.
2020. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tűfóbiám szépen elmúlt terhesen, annyiszor kellett vért adni.

A spinálist a császár előtt örömmel fogadtam úgy fájt elsóhajtani a fájást...

2020. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!