Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap lesz az Egészségügy...

Holnap lesz az Egészségügy vizsgám jogsihoz és nem tervezek megbukni, hogyan készüljek rá?

Figyelt kérdés

Voltam ősszel egy tökéletes oktatási napon az Atilos autósiskola szervezésében (Olyan jó volt, hogy muszáj promótálnom őket, szóval tessék oda menni. :))


Mire kell jobban rákészülnöm, miket kérdezhetnek meg és mik lesznek a buktatók?



2015. ápr. 27. 14:22
 1/5 anonim válasza:

Az újraélesztést és a stabil oldalra fektetést kell tudni, azon kìvűl még van A és B tétel azok baleset szituációkat tartalmaznak főképp a kötéseket kell tudni.

De az azért durva hogy most akarsz felkészülni.

2015. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én vizsgára menet a buszon készültem fel az elméleti részből, előtte nem is foglaloztam vele, szóval nem késő még :D Na hát nálnuk annyi volt, hogy ketten bementünk, ketten voltak bent vizsgáztatók. Először az újraélesztést kellett csinálni. A vizsgáztatók beszélgettek közben, oda sem néztek, hogy mit csinálunk, meg nem is hagyták, hogy végig csináljuk. Aztán húztunk kérdést, arra kellett válaszolni, de hát ez is olyan volt, hogy nem igazán érdekelte őket. Ennyi volt az egész. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenhol így csinálnak.

Sok sikert! :)

2015. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerült, mert tanultam rá! :)))
2015. máj. 2. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok sikert a továbbiakhoz :)
2015. máj. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. máj. 6. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!