Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Cukros kismamák mit vihetnek...

Cukros kismamák mit vihetnek szülésre enni? Nem inzulinos csak diétás vagyok.

Figyelt kérdés
Úgy értem szülés közben és után is mondják hogy kell a szénhidrát de én mint diétás cukros mit vihetek? Azt is hallottam hogy ahogy megszültem már ehetek amit szeretnék vagy még akkor sem lehet semmit enni?Az fura lenne-gondolom nekem is kell a szénhidrát.
2010. aug. 6. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz,én nem voltam cukros,de vittem mindenfélét a szüléshez,kekszet,narancslevet,vizet,stb,de apával hazaküldették mindet,és csak szőlőcukrot szopogathattam majdnem egy napon keresztül.... nagyon rossz volt.Császáros lettem,a reggeli,ebéd,vacsora mind diétás volt,h ne legyen szorulásunk,de akkor sem hozhattak nekem semmit.
2010. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom nekem is ilyeneket mondtak a szülőszoba látogatáson de mikor mondtam hogy cukros vagyok azt mondták vízet vihetek. Csak nem értem hogy a kismamáknak kell a szénhidrát a szüléshez és utánna is akkor a cukrosoknak is kéne ennie nem? És elvileg mivel nem inzulinos vagyok utánna rendbe is jövök majd. A szőlőcukor gyümölcslé nekem tilos míg terhes vagyok mivel rengeteg a szénhidrát benne.
2010. aug. 6. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is terhescukros voltam, semmit nem vittem le a szülőszobára, előtte enni értelme nem nagyon volt, vagyis reggeliztem, de beöntést kaptam, a szülőszobán meg kaptam infúziót, gondolom cukros, stb. viz volt benne, éhes meg szomjas gondolom emiatt nem voltam a szülés alatt. Szülés után ha jól emléxem egy müzliszeletet ettem. Szülés után is kell mérni a cukrot egy napig ha jól emléxem.
2010. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy diabetikus kekszet vigyek, azt kellett rágcsálnom, közben párszor ellenőrizni kellett a vércukrom.
2010. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Én semmit se vittem magammal, kibírtam.
2010. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Cukros voltam. Direkt rákérdeztem a szülésznőtől.

Ugyanúgy engedélyezett volt (sőt kimondottan javasolta) a szőlőcukor, mint másnak. Azt mondat szülés alatt kell az energia, senkinek semmi baja nem lesz tőle. Ha még plusz kellett volna energia, akkor úgyis bekötik az infúziót, az is cukros valami.

2010. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem "kibírtam" kérdése, hanem leesik a baba vércukor szintje is ha a tiéd lezuhan, te hős :DDD
2010. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem se enni se inni nem hagytak. A számat öblíthettem ki, pedig 12 óráig tartott a vajúdás meg a szülés.
2010. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!