Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukoros inzulinos...

Terhességi cukoros inzulinos kismamák a terhesség vége felé, hogy alakult az inzulin igényetek kellett csökkenteni az egységeket? 36 km

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még az utolsó héten is emelni kellett, 6 egységgel kezdtem, a vége napi 54 egység lett. Viszont a jó hír, hogy teljesen elmúlt szülés után.
2011. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neharagudjatok,hogy itt szólok bele és kérdezősködök!!!!Megkérdezhetném a válaszolót,hogy hogyan diétáztál?Mert az orvos nagyon ilyeszteget,hogy nem ehetek semmi olyat nagyon kell figyelnem...de pl kenyér nélkül,hogy lehet jól lakni?Konkrétan akkor mit lehet enni?Tényleg neharagudjatok és előre is köszi ha válaszólsz!
2011. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok.

Teljes kiőrlésű toast kenyeret ehettem, de abból is csak egy szeletet egyszerre.

Ezen kívül minimális tészta, krumpli, rizs, szóval gyakorlatilag csak zöldség és hús, amit ehettem.

Nem akarlak elkeseríteni, de én folyamatosan éhes voltam, de sokak szerint hozzá lehet szokni.

Pedig nekem még a szénhidrátot sem kellett számolnom (külföldön élek), csak rendszeresen mértem a cukromat, 6-szor kellett ennem, és hetente jártam vérvételre.

Szóval, húst, felvágottat, zöldséget, sajtot szinte bármennyit ehetsz.

2011. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!