Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy tudok bemenni a kórházba?

Hogy tudok bemenni a kórházba?

Figyelt kérdés
Még csak a hatodik hónapban vagyok, de már elkezdtem gondolkodni hogy hogyan tudok majd bemenni a kórházba ha eljön az idő. Kicsivel több mint egy óra távolságra van kocsival, én már nem férek be a kormány mögé, a férjemnek nincs jogsija, a környékünkön csupa öreg lakik, a szüleink is messze élnek, esetleg mentő kihívásán gondolkoztam még. Ti hogy mentetek be a kórházba?
2020. szept. 18. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Taxi vagy mentő. De nekem vannak jóbarátaim is.
2020. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha barát, rokon, szomszéd nincs aki bevigyen akkor mentő. Engem autóval vitt a férjem, de megyeszékhelyen lakunk szóval nincs messze a klinika.
2020. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekünk már a gyerektervezéskor felmerült ez a dolog is, ezért vettünk autót és a férjem vitt be. Meg kell kérni valakit, akár pénzért, vagy egy taxissal megbeszélni.
2020. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Hogy hogy nem férsz be?

Mentő, szomszéd, rokon, barát..

2020. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Taxi, ismerős, busz. Mentő vészhelyzetekre van, egy sima szülés nem az.
2020. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Apukad sos kuldd el jogsit csinalni. Nem emiatt, a jovore nezve.
2020. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem szüléskor belefér a mentő, ha valaki ilyen messze lakik a kórháztól.
2020. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

6-os, egy jogsi ma már egy kötelező valami vagy mi?

Arról nem is beszélve, hogy nem mindenki alkalmas rá. Meg arra sem, hogy több százezret fizessen a tanfolyamra meg milliókat aztán egy autóra.

2020. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Gyerekkel kórháztól messze igen kötelező, vagy erősen ajánlott!
2020. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Taxi vagy mentő. Nekem sincs jogsim, első gyerekkel az volt a szerencse, hogy amikor be kellett menni a kórházba, párom itthon volt és be tudott vinni autóval. Most, hogy megint terhes vagyok, már én is elgondolkodtam rajta, mi lesz, ha olyankor indul be majd a szülés, ha ő éppen dolgozik. Ha ő nem tud épp akkor haza ugrani, marad a taxi. Vagy attól függ, milyen állapotban leszek, akkor mentő.
2020. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!