Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt más is akinek terhességi...

Volt más is akinek terhességi toxémiája nem rendeződött szülés után?

Figyelt kérdés
Pontosabban a vérnyomás ingadozott gyógyszerek mellett is?

2020. szept. 20. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
✌️
2020. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt rendeződött neked? Én 1 hete szültem meg sürgősségi császárral 34 hétre. 180 és 100 között ingadozik a vernyomasom gyógyszerekkel. Ha magas nem érzem ha alacsony akkor viszont szédülök. Rendszeres kúraszerű gyógyszerszedéssel helyreállt a vérnyomás?
2020. szept. 20. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
5 hétig szedtem a vérnyomáscsökkentőt, fokozatosan elhagyva. A víz is közben ment le lassan. Nem volt egyszerű, kitartást neked is!
2020. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig kórházban voltam de már nem bírtam az ott létet hazajöttem saját felelősségre napközben jo volt a vernyomasom egyszer nem vettem be de most így estére 200-at mérek. Bevettem a gyogyszereket most de nagyon félek hogy újra kórházban fognak majd. De az a durva nem is érzem hogy magas a vérnyomásom semmit nem érzek jól vagyok de mégis magasat mérek
2020. szept. 20. 23:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,ezért is nevezik néma gyilkosnak a magas vérnyomást .

Én a helyedben visszamennék a kórházba,de minimum egy orvosi vizsgálatra ,ez nem játék ,konkrétan életveszélyes . Jobbulást kívánok .

2020. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1# vagyok.


Nekem 11 évesen kezdődött a magas vérnyomás betegség miatt. 14 évesen a mandula műtét után visszaállt egészen az első terhességemig ahol toxémiás lettem és azóta is megmaradt az ingadozó vérnyomás.

2.terhességemnél szerencsére nem alakult ki toxémia. Most épp 26 hetes vagyok ismét. Ingadozik keményen a vérnyomásom..

2020. szept. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Szólj a kezelőorvosodnak, a magasvérnyomás alattomos jószág, mert lehet, hogy nem érzel semmit, de a probléma ott van. Inkább fektessenek be, mint baj legyen.
2020. szept. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!