Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknél terminus túllépés...

Akiknél terminus túllépés volt, hanyadik hétre indítottak Titeket?

Figyelt kérdés
Hamarosan töltöm a 41.hetet, és nagyon félek. Akiknél szintén így volt, leirnátok, hogy mi volt a menete? Számítsak rá, hogy mikor betöltöm a 41.hetet akkor befektetnek? És utána be is indítanak, vagy várnak vele és csak mindennapi vizsgálatok lesznek? Nagyon félek, gondolom 41.héttől nézni fogják a magzatvizet is, amiben sajnos az első gyerekkel már volt részem és iszonyú élményeim vannak ☹️
2020. szept. 23. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Kerj inditast. Eleg veszelyes a tulhordas,kockazatos. Ha van fogadott orvosod beszeld meg vele. En nem varnek mar.
2020. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia. Engem 41+2nel befektettek. 41+5nel indítottak. Adtak mehszajtagito zselét delutan 4kor,mert összesen 1 ujjnyira voltam nyitva. Nalam az annyira segített,hogy fel9kor burkot repesztettek,22:55kor megszületett a fiam. Elso baba :) Kitartás,es könnyű szülést 😊
2020. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs fogadott orvosom ☹️
2020. szept. 23. 12:36
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2020. szept. 23. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:
41+3-on elindult magától, másnap akartak indítani. Addig azért nem, mert tök jól elvolt a baba is, meg én is. Azt leszámítva, hogy már tíz napja a kórházban feküdtem túllépéssel...
2020. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kórházi protokolltol függ, hogy mikor indítanak. Engem betoltott 41.heten indítottak (dél Pesti kórház). Ballont raktak fel este,attol be is indult, másnap délelőtt megszuletett a baba.
2020. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

41+1spontàn otthon indult.


41+3 fektettek volna be és 41+4 indítottak volna


A kórházi protokoll korábban lett volna, de mindketten jól voltunk..a baba pedig kisebb is az átlagnál.. így nem nyúztak minket..

2 naponta utaztam 60 km-re nst-re.



Fogalomzavar elkerülése végett első.. a túlhordás betöltött 42. Hét után van.

Magyarországon nem engedik.

2020. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Elso vagyok. Tudom meg csak terminus tullepes,de rengeteg a komplikacio,mekoniumos magzatviz,nekem alig mozgott mar 40+5nel,este bementem es ki is vettek. Nem jatek. 40 het boven eleg,csak azik szet a boruk... Minek kockaztatni?
2020. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41+3. napon indították.
2020. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as, sajnos nem a kismamák döntik el, hogy kiveszik-e a picit, vagy hogy épp indítanak -e. Sajnos nagyon sok orvos szereti megvárni, míg magától beindul. Így húzzák vonják hetekig. Nekem az első gyerekkel közölte egy "kedves" nőgyógyász, hogy ne aggódnak, ha rajta múlik még 42 hetesen se lesz meg a babám. Szerencsénkre nem rajta múlt. Tudom, hogy nagyon veszélyes, épp ezért is félek ennyire ☹️

Viszont valószínűleg csak befektetnek, végeznek majd mindennap vizsgálatokat, de ha a babával minden rendben lesz nem hiszem, hogy indítanak ☹️ Sajnos sok doki tényleg várja a természet csodáját hogy majd csak beindul magától... Legalábbis itt nálunk így megy. (Szabolcs megye)

2020. szept. 23. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!