Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farokcsont szülés közben...

Farokcsont szülés közben leszakad v eltorik?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Ilyenről még nem hallottam. A kulccsonttörésről hallottam már ha a babára gondolsz.
2020. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán van olyan, hogy reped, ami sokáig fájdalmas, de magától gyógyul (pl. kb. olyan "pech", mint akinek köhögéstől lesz bordatörése). Az a sokkal általánosabb, hogy semmi baja nem lesz.
2020. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm... Nem tudom, de nekem mostanaban, foleg frontkor ugy faj, mintha seggre estem volna es minimum megrepedt...Ulni sem birok plane ilyne kemeny szeken sokaig... 32.het :D
2020. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Az inkább valami idegi eredetű (derék is sugárzik oda), vagy valami kisízület összeakadt.
2020. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, gondolom a baba nyom valami idegszalat s ott erzem... Vagy annyira meglazult maga az izuleti porc, hogy azert faj.. De sokaknal fennall ez a gond, ahogy hallom... Nem kellemes, de remelem azert szulesnel nem fog eltorni 😬
2020. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!