Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg maszkban kell szülni...

Tényleg maszkban kell szülni a mostanában szülő kismamáknak?

Figyelt kérdés

El sem tudom képzelni, hogy végigcsináljam, undorodom tőle, persze ettől még felveszem, ahová kell.

De szülni...?

Nem akarom, és nem is fogom. Akkor inkább megszülök itthon... 😔


2020. szept. 24. 08:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát én el sem tudnám képzelni hogy amit végigcsináltam, azt maszkban kellene... Levenném azt csá, mit tudnak tenni? Mondod hogy rosszul vagy, aztán kész...
2020. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Na erre én is kíváncsi leszek, nem sokára aktuális. Előző szüléseknél minden oxigén számított, még külön csövön is kapott feleségem. El nem tudom képzelni és szerintem ő sem, hogy fogja tudni maszkban.
2020. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
En nem leszek hajlando abban szulni, akkor rakjanak ki a korhaz ele, igy is durvan figyelni kell a levegovetelre, nehogy oxigenhianyos allapotba keruljunk, maszk... Na meg mit nem,a boltban kibirom, de szulesnel pffff
2020. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Ahol én szültem, és tervezem a következőt is, ott nem kell. Direkt rákérdeztem a dokinál, azt mondta, biztosan nem fognak soha ilyet kérni a kismamáktól. De sajnos vannak helyek, ahol maszkban kell. Bár én ott se lennék hajlandó felvenni. Mit csinálnak? Rámragasztják?
2020. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Az első hullámnál volt kórház, amelyik ezzel próbálkozott, szerintem már mindenhol rájöttek, hogy ez a hülyeség határain bőven túlmegy, úgyhogy a legtöbb helyen szerintem ez már rég túlhaladott.
2020. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Abban kell. Ket hete szültem a Sote II-n. 14 órát vajúdtam a 30 fokban és végig rajtunk kellett, hogy legyen. Még szülés alatt is. A szobánkban levettül de ahogy kiléptünk onnan felkellett venni. Elvileg van covidos náluk szóval még szigorúbbak. Mondanom sem kell, hogy ömlött a víz rólam így is és még a maszk is rajtam volt. De kötelező sajnos. Csak akkor vehettem le amikor a szülésznő fájdalomcsillapításra adagolts nekem a gázt.
2020. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
És mégis mit tesznek ha leveszi az ember??
2020. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
En is letepnem akkor percenkent. Hozzon ujat,majd azt is. Sarokba allit,fekete pontot ad? Ugyan. Hordja az egeszsegugyi szemelyzet,ne a szulo anyuka. Agyrem.
2020. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Májusban szültem és hivatalosan rajtam kellett lennie a maszknak. A vajúdást bírtam úgy, de a kitolási szakaszban már lehúztam az államra. Senki sem szólt egy rossz szót sem. (A vajúdásom pedig alig volt 1 óra.)
2020. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
2 hete szültem, itt nem kellett (vidéki kisváros). Biztos, hogy nem bírtam volna maszkban, ott rendesen kell levegőt venni, azt maszkban nem lehet. Szerencsére eszükbe sem jutott ilyen marhaság.
2020. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!